2020/03/12

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی سازمان سنجش (کاملترین مجموعه برای داوطلبان)

سوالات استخدامی سازمان سنجشدر بخش تولید منابع مطالعاتی آزمون های استخدامی سازمان های کشور، سازمان سنجش آموزش در دستور کار وبگاه تاپ سوال قرار گرفته و با یک جمع بندی از تمامی آزمون ها، اصل نمونه سوالات استخدامی سازمان سنجش با جامع ترین منابع منتشر شده است. آزمون های استخدامی بسیار زیادی را سازمان سنجش میزبانی نموده و این موضوع بیانگر این می باشد که مجموعه سوالات گردآوری شده تحت این عنوان برای داوطلبان از هر آزمونی گزینه خوبی محسوب می گردد. وبگاه تاپ سوال منابع آزمون استخدامی سازمان سنجش را یکی از مهم  ترین منابع مطالعاتی هر آزمون استخدامی در سطح کشور لحاظ می نماید.

برگزاری آزمون های استخدامی سازمان ها و نهادهای بسیاری در کشور بر عهده سازمان سنجش آموزش می باشد و این بار در این بخش برای آزمونی که این سازمان جهت جذب نیروی خودش برگزار می کند منبعی بسیار کامل ارائه نمودیم و بیشترین نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان سنجش را با پاسخنامه تدارک به عمل آورده ایم. تاپ سوال در تمامی آزمون های استخدامی برگزار شده توسط سازمان سنجش در کنار داوطلبان و مخاطبان خود بوده و حالا با بازنگری جدید، این منبع را برای داوطلبان آزمون های ۱۴۰۰ پیشنهاد دارد.

سوالات استخدامی سازمان سنجش / جامع ترین منابع مطالعاتی آزمون ها

منابع آزمون استخدامی سازمان سنجش آموزش از وبگاه تاپ سوال

برای بخش عمومی آزمون های استخدامی سازمان سنجش یکی از کاملترین بسته نمونه سوالات اصل با پاسخنامه که پرتکرارترین ها را در نظر گرفته ایم و برای این بخش درسنامه های استخدامی تولید شده این وبگاه ارائه شده است. دفترچه سوالات آزمون های فراگیر که مجری برگزاری آنها سازمان سنجش بوده را با پاسخنامه کاملا تشریحی تدارک دیده ایم و چند عدد منابع مطالعاتی دیگر که برای داوطلبان بسیار مفید خواهند بود.

تک تک این بخش های معرفی شده را در ادامه خدمت شما مخاطبان تشریح می نماییم تا شما داوطلبان با جدیدترین منابع استخدامی سازمان سنجش آشنا شوید. تمامی نمونه سوالاتی که برای آزمون استخدامی سازمان سنجش ارائه شده است با پاسخنامه می باشند.

سوالات استخدامی سازمان سنجش / نمونه سوالات عمومی

آزمون های استخدامی بیش از ۱۰ سال اخیر تحت رصد تیم تولید بسته های کمک آموزشی آزمون های استخدامی تاپ سوال قرار گرفت تا این نمونه سوالات عمومی پرتکرار با پاسخنامه برای داوطلبان جهت قبولی در آزمون های پیش رو سازمان سنجش ارائه گردد.

۵۴۰ عدد نمونه سوال زبان و ادبیات فارسی

۵۱۰ عدد نمونه سوال معارف اسلامی

۵۵۵ عدد نمونه سوال فناوری اطلاعات

۴۷۵ عدد نمونه سوال زبان انگلیسی عمومی

۶۳۵ عدد نمونه سوال ریاضی و آمار مقدماتی

۳۲۵ عدد نمونه سوال اطلاعات عمومی

۵۰۰ عدد نمونه سوال هوش و توانمندی

سوالات استخدامی سازمان سنجش / دفترچه آزمون های فراگیر

این بخش علاوه بر آزمون استخدامی سازمان سنجش برای تمامی آزمون های استخدامی کشور بسیار مهم می باشد و آشنایی با این سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی که با پاسخنامه تشریحی عرضه شده اند می تواند نتیجه بخش باشد. منابع این دفترچه ها، دروس هفتگانه عمومی است.

دفترچه سوالات اولین آزمون استخدامی فراگیر / خرداد ۹۴

دفترچه سوالات دومین آزمون استخدامی فراگیر / اسفند ۹۴

دفترچه سوالات سومین آزمون استخدامی فراگیر / آبان ۹۵

دفترچه سوالات چهارمین آزمون استخدامی فراگیر / شهریور ۹۶

دفترچه سوالات پنجمین آزمون استخدامی فراگیر / تیر ۹۷

جزوات استخدامی آزمون سازمان سنجش / منابع عمومی

بخش عمومی هر آزمونی اهمیت خاص خود را دارد که باید داوطلب نمره لازم را به منظور اینکه ارزیابی بخش تخصصی صورت گیرد در بخش عمومی کسب نماید و به همین علت درسنامه هایی را که میزان درصد پاسخ دهی سوالات آزمون سازمان سنجش را رشد می دهند را در نظر گرفته ایم.

جزوه استخدامی زبان و ادبیات فارسی (۱۳۶ صفحه)

جزوه استخدامی معارف اسلامی (۵۲ صفحه)

جزوه استخدامی هوش و توانمندی (۱۰ صفحه)

جزوه استخدامی مهارت های کامپیوتر (۲۴۸ صفحه)

جزوه استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی (۱۴۱ صفحه)

جزوه استخدامی زبان انگلیسی (۱۴۰ صفحه)

منابع استخدامی سازمان سنجش / عقیدتی و معارف

۷۱ صفحه جزوه عقیدتی و سیاسی ویژه آزمون استخدامی سازمان سنجش شامل مطالب عقیدتی سیاسی ولایت فقیه ، شورای نگهبان ، مراجع تقلید ، مجلس خبرگان ، احکام ، نماز ، روزه ، اختلاف نظر بین ولایت فقیه و مرجع تقلید ، شورای نگهبان ، احکام جعاله ، فروع دین ، زکات و کتاب شناسی اسلام

۳۳۰ سوال اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی (شناخت مسائل روز)

۶۹ سوال عقیدتی و سیاسی + پاسخنامه تشریحی

۲۱۱۲ سوال معارف و اطلاعات عمومی + پاسخنامه

۱۸۰ سوال مصاحبه و گزینش + پاسخنامه


تجربه منابع آزمون های سازمان سنجش

همانطور که در جزئیات مجموعه سوالات استخدامی سازمان سنجش توضیح داده ایم مشاهده خواهید نمود که ما مجموعه را به طور کامل و با منابع جدید برای شما داوطلبان تدارک دیده ایم که می توانید با این مجموعه پرمحتوا، توان علمی خود را بالا برده و با آمادگی کامل در آزمون شرکت نمایید و جزو قبول شدگان آزمون استخدامی باشید. آزمون استخدامی سازمان سنجش حتما شرکت کنندگان زیادی را تجربه می نماید و برای یک داوطلب وجود یک چنین نمونه سوالاتی در برنامه مطالعاتی آن می تواند مسیر استخدامش را هموارتر و نسبت به دیگر رقبا با قدرت بیشتر در آزمون شرکت کند.

نمونه سوالات سازمان سنجش وبگاه تاپ سوال با دید قبولی در آزمون های استخدامی سال ۱۴۰۰ در سطح کشور عرضه شده است و برای تمام آزمونهای استخدامی سازمان ها و شرکت ها، داوطلبان می توانند این منبع را برگزینند که استاندارترین نمونه سوالات و جزوات در اختیار آنها قرار خواهد گرفت.

دانلود سوالات استخدامی سازمان سنجش جهت آزمون های سال ۱۴۰۰

منابع مطالعاتی آزمون استخدامی سازمان سنجش و دیگر آزمون ها

سازمان سنجش

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی