2022/10/23

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی سازمان هواپیمایی کشوری (آزمون فراگیر ۱۴۰۱)

سوالات استخدامی سازمان هواپیمایی کشوریجهت شرکت در آزمون استخدامی سازمان هواپیمایی کشوری منبع مطالعاتی را در نظر گرفته ایم که به کار هر شرکت کننده ای خواهد آمد و داوطلبان برای موفقیت خود می توانند به مجموعه سوالات استخدامی سازمان هواپیمایی کشوری تاپ سوال تکیه نمایند که این بسته دارای نمونه سوالاتی بسیار پرتکرار که باز هم امکان مطرح شدن آنها وجود دارد و با پاسخنامه قابل دریافت می باشد که برای آزمون سازمان هواپیمایی گزینه بسیار خوبی به شمار می رود.

در ارائه مجموعه نمونه سوالات سازمان هواپیمایی سعی کردیم نمونه سوالات عمومی استخدامی پرکاربرد و با کیفیت به همراه جزواتی آموزشی که حاصل تلاش چندین ماهه تیم تاپ سوال است گردآوری نماییم و برای داوطلبان این آزمون اصل دفترچه سوالات آزمون های استخدامی فراگیر را در نظر گرفتیم و همین طور نمونه سوالات عقیدتی که همه این موارد در کنار هم مجموعه ارزشمند سوالات استخدامی سازمان هواپیمایی کشوری را تشکیل داده اند که شما داوطلبان می توانید با مطالعه آنها نسبت به دیگر شرکت کنندگان با قدرت کاملتر در آزمون شرکت نمایید.

دانلود سوالات استخدامی سازمان هواپیمایی کشوری / آزمون ۱۴۰۱

کاملترین منابع آزمون استخدامی سازمان هواپیمایی برای داوطلبان

محتویات مجموعه سوالات استخدامی سازمان هواپیمایی را در چند بند توضیح خواهیم داد تا با جزئیات مجموعه آشنا شوید و حتما با استفاده از آنها بهترین نتیجه ممکن را نتیجه تلاش خود خواهید نمود. این مجموعه نمونه سوالات استخدامی سازمان هواپیمایی از مهم ترین منابع آزمون ۱۴۰۱ برخوردار می باشد که مهم ترین آن را می توان سوالات آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی نام برد که برای مطالعه داوطلبان بسیار اهمیت دارد.

برای تدارک مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی سازمان هواپیمایی تمامی آزمون های استخدامی برگزار شده این سازمان را بررسی داشته ایم که نتیجه آن این مجموعه کامل و جامع می باشد که داوطلبان آزمون استخدامی سازمان هواپیمایی سال ۱۴۰۱ می توانند مورد مطالعه قرار دهند و در کسب نتیجه آزمون استخدامی سازمان هواپیمایی عملکرد مناسبی داشته باشند.

سوالات استخدامی سازمان هواپیمایی کشوری / دفترچه های فراگیر

برای آزمون سازمان هواپیمایی مطالعه چند دفترچه سوالات استاندارد بسیار راهگشا خواهد بود به خصوص دفترچه های آزمون فراگیر دولتی که مربوط می شود به سالهای ۹۴ تا ۱۴۰۰ (۶ عدد دفترچه) و با پاسخنامه تیم تاپ سوال برای شما داوطلبان آزمون سازمان هواپیمایی آماده نموده و منابع این دفترچه ها که در بخش بعدی ذکر خواهد شد می باشد.

داوطلبان آزمون استخدامی سازمان هواپیمایی مطلع باشند که این مجموعه در نظر گرفته شده برای آزمون استخدامی سازمان هواپیمایی سال ۱۴۰۱ از جدیدترین منابع آزمون های برگزار شده برخوردار می باشد و برای مطالعه شما داوطلبان بسیار مناسب است. اگر مطالعه کامل از این منابع آزمون استخدامی سازمان هواپیمایی به عمل بیاید قطعا نتیجه آزمون قبولی خواهد بود.

سوالات استخدامی سازمان هواپیمایی کشوری / نمونه سوالات عمومی

برای بخش عمومی آزمون استخدامی سازمان هواپیمایی یکی از کاملترین منابع مطالعاتی بررسی شده از آزمون های برگزار شده سال های اخیر در نظر گرفته ایم که داوطلبان برای این بخش آزمون استخدامی سازمان هواپیمایی می توانند آمادگی بسیار مناسبی کسب نمایند. اگر در آزمون استخدامی سازمان هواپیمایی سال ۱۴۰۱ می خواهید به منابع این بخش پاسخگو باشید حتما این بخش را مطالعه دقیق نمایید.

سوالات عمومی زبان و ادبیات فارسی به تعداد ۵۴۵ عدد + پاسخنامه

سوالات عمومی معارف اسلامی به تعداد ۵۲۴ عدد + پاسخنامه

سوالات عمومی ریاضی و آمار مقدماتی به تعداد ۶۵۰ عدد + پاسخنامه

سوالات عمومی زبان انگلیسی عمومی به تعداد ۴۸۴ عدد + پاسخنامه

سوالات عمومی فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه ICDL) به تعداد ۵۷۵ عدد + پاسخنامه

سوالات عمومی اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی به تعداد ۳۲۴ عدد + پاسخنامه

سوالات عمومی هوش و استعداد شغلی به تعداد ۵۴۰ عدد + پاسخنامه

سوالات استخدامی سازمان هواپیمایی کشوری / جزوات آموزشی استخدامی

در کنار بخش نمونه سوالات وجود جزوات منابع عمومی به کار داوطلبان خیلی خواهد آمد که حتما این جزوات که حاصل زحمت چند ماهه تیم تاپ سوال با بررسی آزمون های استخدامی کشور می باشد را با دقت مطالعه نمایید. با مطالعه این درسنامه ها که شامل مهم ترین نکات آزمون استخدامی سازمان هواپیمایی می باشند می توانید نتیجه قبولی برای این بخش مهم آزمون رقم بزنید.

جزوه آموزشی استخدامی درس زبان و ادبیات فارسی (۱۳۵ صفحه) ، درس احکام و معارف اسلامی (۵۲ صفحه) ، درس مهارت های هفت گانه کامپیوتر (۲۵۰ صفحه) ، درس آمار و ریاضیات (۱۴۱ صفحه) ، درس زبان انگلیسی (گرامر، واژگان، درک مطلب و …) (۱۴۰ صفحه)

سوالات استخدامی سازمان هواپیمایی کشوری / بخش عقیدتی سیاسی

جزوه کامل عقیدتی سیاسی در موضوعاتی عقیدتی سیاسی ولایت فقیه ، شورای نگهبان ، مراجع تقلید ، مجلس خبرگان ، احکام ، نماز ، روزه و …

۳۲۸ عدد سوالات اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی در قالب شناخت مسائل روز کشور

۷۰ عدد سوالات عقیدتی سیاسی به همراه پاسخنامه تشریحی

بیش از ۲۰۰۰ سوال معارف و اطلاعات عمومی ویژه آزمون های استخدامی به همراه پاسخنامه


منابع آزمون سازمان هواپیمایی / ۱۴۰۱

معتقدیم که هر داوطلبی با این مجموعه سوالات استخدامی سازمان هواپیمایی کشوری می تواند مسیری را که جهت استخدام خود در این سازمان در پیش دارد هموار نماید و محتویاتی را با پاسخنامه در نظر گرفته ایم که برای این آزمون بسیار مناسب است و در دوره های قبل داوطلبان زیادی این نمونه سوالات را تجربه نمودند که در تماس هایشان بابت تشکر باعث شدند که تاپ سوال در ادامه فعالیت خود قدرتمندتر عمل نماید و مجموعه های خوب و نتیجه آور را ارائه کند.

سوالات استخدامی سازمان هواپیمایی کشوری (ویژه آزمون ۱۴۰۱)

انتخاب و مطالعه کاملترین منابع استخدامی آزمون سازمان هواپیمایی

سازمان هواپیمایی کشوری

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی