2023/02/21

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی مربی امور تربیتی مدارس آموزش و پرورش (۱۴۰۱)

سوالات استخدامی مربی امور تربیتی مدارس آموزش و پرورش کاملترین منابع تخصصی و عمومی آزمون سال ۱۴۰۱ را شامل می گردد که تمامی این نمونه سوالات استخدامی مربی امور تربیتی مدارس آموزش و پرورش از آزمون های برگزار شده گردآوری شده اند.
عنوان مجموعه : منابع مربی امور تربیتی مدارس
آزمون : ۱۴۰۱ مربی امور تربیتی مدارس
محتویات : سوالات تخصصی، عمومی و جزوات

سوالات استخدامی مربی امور تربیتی مدارس آموزش و پرورش
این نوشتار از پایگاه استخدامی تاپ سوال در رابطه با آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۴۰۱ که برای هر یک از عناوین شغلی اعلام شده پرمحتواترین منابع را عرضه داشته و در این بخش به تشریح کامل مجموعه سوالات استخدامی مربی امور تربیتی مدارس آموزش و پرورش پرداخته است تا داوطلبان مربوط به آن را به یکی از کاملترین منابع آزمون استخدامی مربی امور تربیتی مدارس مجهز نماید تا بتوانند آزمون سال ۱۴۰۱ که قطع به یقین رقابتی بسیار مهم خواهد بود با موفقیت پشت سر بگذارند نکته مهم برای داوطلبان این که رشته استخدامی مربی امور تربیتی مدارس پذیرش زیادی در سطح کشور دارد.

تمام بسته های مطالعاتی ارائه شده در این سایت با استفاده از تجربیات موفق شده های دوره های قبل بروزرسانی می گردند و این نمونه سوالات استخدامی مربی امور تربیتی مدارس آموزش و پرورش هم بر همین مبنا بازنگری شده تا منابعی کارآمدتر به آن اضافه گردد و منابع استخدامی مربی امور تربیتی مدارس حاوی سوالات سال های اخیر این رشته می باشد که از همه نظر می تواند جهت آزمون سال ۱۴۰۱ بهترین انتخاب در کشور به حساب آید و سعی کنید قبولی خود را به پایگاه و منابعی استاندارد بسپارید تا با اطمینان کامل به استخدام رشته خود نگاه کنید. تشریح منابع استخدامی مربی امور تربیتی مدارس در بخش های عمومی و تخصصی در ادامه.

سوالات استخدامی مربی امور تربیتی مدارس آموزش و پرورش / قبولی ۱۰۰%

تاپ سوال ارائه دهنده جامع ترین منابع آزمون استخدامی مربی امور تربیتی مدارس

داوطلبان آزمون استخدامی مربی امور تربیتی مدارس سال ۱۴۰۱ می توانند برای هر دو بخش عمومی و تخصصی آزمون کاملترین منابع را مطالعه نمایند. مجموعه هایی که برای قبولی داوطلبان در نظر گرفته شده است شامل اصل نمونه سوالات آزمون استخدامی مربی امور تربیتی مدارس برگزار شده سال های اخیر می باشد و برای داوطلبان می تواند این منبع نقش مهمی در کسب نتیجه داشته باشد.

منابع تخصصی مربی امور تربیتی مدارس : تعلیم و تربیت اسلامی ، فلسفه و مبانی تعلیم و تربیت در اسناد تحول بنیادین آموزش و پرورش ، سبک زندگی اسلامی – ایرانی ، آشنایی با علوم قرآنی ، رفتار و روابط انسانی در مدرسه ، مبانی روان شناسی عمومی و رشد

منابع عمومی مربی امور تربیتی مدارس : زبان و ادبیات فارسی ، معارف اسلامی ، فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه ICDL) ، زبان انگلیسی عمومی ، ریاضی و آمار مقدماتی ، اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی ، هوش و توانمندی های عمومی

سوالات استخدامی مربی امور تربیتی مدارس آموزش و پرورش (تخصصی)

برای رشته مربی امور تربیتی مدارس کاملترین سوالات تخصصی را در سطح کشور عرضه نموده ایم که حتما دانش داوطلبان این رشته را تا مرز بالایی ارتقاء خواهد داد و پایگاه تاپ سوال پاسخگویی سوالات بخش تخصصی آزمون مربی امور تربیتی مدارس را در سال ۱۴۰۱ تضمین می نماید. این بخش تخصصی شامل نمونه سوالات آزمون استخدامی مربی امور تربیتی مدارس سال های ۹۴ الی ۱۴۰۰ می باشد که برای داوطلبان آزمون سال ۱۴۰۱ می تواند در کسب نتیجه قبولی کمک کننده باشد.

۶۰ سوال تخصصی تعلیم و تربیت اسلامی با پاسخنامه

۱۴۰ سوال تخصصی فلسفه و مبانی تعلیم و تربیت در اسناد تحول بنیادین آموزش و پرورش با پاسخنامه

۱۸۰ سوال تخصصی آشنایی با علوم قرآنی با پاسخنامه

۱۵۲ سوال تخصصی رفتار و روابط انسانی در مدرسه با پاسخنامه

۱۸۳ سوال تخصصی مبانی روان شناسی عمومی با پاسخنامه

۲۱۱ سوال تخصصی مبانی روان شناسی رشد با پاسخنامه

جزوات استخدامی مربی امور تربیتی مدارس آموزش و پرورش (دروس تخصصی)

در آپدیت جدید این مجموعه سوالات استخدامی مربی امور تربیتی مدارس آموزش و پرورش تصمیم گرفتیم در هر دو بخش آزمون از درسنامه هایی که از تاثیر گذاری بسیار بالایی در کسب دانش آزمون های استخدامی برخوردار هستند استفاده نماییم که این درسنامه ها آماده مطالعه می باشند. اگر داوطلبان مطالعه کاملی از این منابع استخدامی مربی امور تربیتی مدارس داشته باشند قطعا نتیجه قبولی را در آزمون استخدامی مربی امور تربیتی مدارس رقم خواهند زد.

۱۸۲ صفحه جزوه استخدامی تعلیم و تربیت اسلامی

۱۴۰ صفحه جزوه استخدامی فلسفه و مبانی تعلیم و تربیت در اسناد تحول بنیادین آموزش و پرورش

۱۹۵ صفحه جزوه استخدامی آشنایی با علوم قرآنی

۱۴۱ صفحه جزوه استخدامی سبک زندگی اسلامی ایرانی

۲۲۶ صفحه  جزوه استخدامی رفتار و روابط انسانی در مدرسه

۵۸ صفحه جزوه استخدامی مبانی روان شناسی عمومی

۱۳۴ صفحه جزوه استخدامی مبانی روان شناسی رشد

سوالات استخدامی مربی امور تربیتی مدارس آموزش و پرورش (عمومی)

این بخش شامل مهم ترین و پرکاربردترین نمونه سوالات عمومی با پاسخنامه از سال های اخیر آزمون های استخدامی می باشد که برای آزمون استخدامی مربی امور تربیتی مدارس گزینه بسیار مناسب جهت ارتقاء توان علمی و پاسخگویی به حساب می آید. تمامی آزمون های استخدامی مربی امور تربیتی مدارس را مورد بررسی قرار دادیم و منابع عمومی را به کاملترین شکل ممکن برای داوطلبان آزمون مربی امور تربیتی مدارس سال ۱۴۰۱ عرضه نمودیم.

سوالات استخدامی زبان و ادبیات فارسی ۶۵۴ عدد

سوالات استخدامی معارف اسلامی ۶۳۸ عدد

سوالات استخدامی فناوری اطلاعات ۷۳۷ عدد

سوالات استخدامی زبان انگلیسی عمومی ۶۲۴ عدد

سوالات استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی ۷۴۸ عدد

سوالات استخدامی اطلاعات عمومی ۳۲۴ عدد

سوالات استخدامی هوش و توانمندی ۵۴۷ عدد

بخش دفترچه سوالات استخدامی مربی امور تربیتی مدارس آموزش و پرورش

هفت دوره از آزمون های استخدامی آموزش و پرورش و پنج دوره از آزمون های فراگیر در بخش عمومی را خدمت داوطلبان آزمون استخدامی مربی امور تربیتی مدارس  ارائه نمودیم که خیلی می تواند در امر بهبود آشنایی با سوالات مربی امور تربیتی مدارس موثر باشد. به داوطلبان آزمون استخدامی مربی امور تربیتی مدارس پیشنهاد می نماییم که این منابع را بطور کامل مطالعه نمایند چون که در نتیجه آزمون موثر و مفید هستند.

سوالات استخدامی مربی امور تربیتی مدارس / برگزار شده سال های ۸۴ ، ۸۶ ، ۸۹ + پاسخ نامه

سوالات استخدامی مربی امور تربیتی مدارس آموزش و پرورش / سال های ۹۴ ، ۹۵ + پاسخ نامه تشریحی

سوالات استخدامی مربی امور تربیتی مدارس آموزش و پرورش / سال های ۹۶ ، ۹۷ + پاسخ نامه تشریحی

اصل سوالات خرداد ۹۴ با پاسخنامه تشریحی / آزمون اول فراگیر

اصل سوالات اسفند ۹۴ با پاسخنامه تشریحی / آزمون دوم فراگیر

اصل سوالات آبان ۹۵ با پاسخنامه تشریحی / آزمون سوم فراگیر

اصل سوالات شهریور ۹۶ با پاسخنامه تشریحی / آزمون چهارم فراگیر

اصل سوالات تیر ۹۷ با پاسخنامه تشریحی / آزمون پنجم فراگیر

جزوات استخدامی مربی امور تربیتی مدارس آموزش و پرورش

درسنامه های دروس عمومی آزمون مربی امور تربیتی مدارس که ملاحضه می فرمایید حاوی مطالبی دانش افزون که با بررسی آزمون های استخدامی این بخش گردآوری شده اند و پیشنهاد می نماییم داوطلبان رشته استخدامی مربی امور تربیتی مدارس این درسنامه ها را کاملا فراگیرند.

۱۳۶ صفحه درسنامه آموزشی زبان و ادبیات فارسی

۵۲ صفحه درسنامه آموزشی احکام و معارف اسلامی

۲۵۰ صفحه درسنامه آموزشی مهارت های ICDL

۱۴۱ صفحه درسنامه آموزشی ریاضی و آمار مقدماتی

۱۰ صفحه درسنامه آموزشی هوش و توانمندی

۱۴۰ صفحه درسنامه آموزشی زبان انگلیسی عمومی


آزمون مربی امور تربیتی مدارس ۱۴۰۱

بخش های در نظر گرفته شده برای مجموعه سوالات استخدامی مربی امور تربیتی مدارس آموزش و پرورش قطعا از عناوینی هستند که داوطلبان آزمون سال ۱۴۰۱ به آن نیازمند می باشند و تمام تلاش خود را بکار گرفتیم تا هر چه کاملتر بتوانیم نمونه سوالات آزمون استخدامی مربی امور تربیتی مدارس آموزش و پرورش را تولید نماییم و دانلود نمونه سوالات استخدامی مربی امور تربیتی مدارس را به داوطلبان آزمون آموزش و پرورش سال ۱۴۰۱ پیشنهاد داریم که حتما جهت حضور در این رقابت استخدامی منابعی کارا و پاسخگو را در نظر بگیرند.

مجموعه سوالات استخدامی مربی امور تربیتی مدارس آموزش و پرورش را فقط و فقط جهت موفقیت داوطلبانی که آنرا تهیه می نمایند تدارک دیده ایم که ایمان داریم این مجموعه برای دریافت کنندگانش می تواند بسیار راهگشا باشد و با یک قدرت و توان علمی بالا در جهت پاسخگویی سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت نمایید تا به امید خدا خروجی این سعی و تلاش که به خرج می دهید قبولی و استخدام شغل مربی امور تربیتی مدارس باشد. این مجموعه سوالات مربی امور تربیتی مدارس در حد یک کتاب استخدامی مربی امور تربیتی مدارس عرضه نمودیم.

دانلود سوالات استخدامی مربی امور تربیتی مدارس آموزش و پرورش از تاپ سوال

نمونه سوالات آزمون استخدامی مربی امور تربیتی مدارس / مختص سال ۱۴۰۱

آموزش و پرورش

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی