2022/10/10

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی هنرآموز طراحی و دوخت آموزش و پرورش (ویژه ۱۴۰۱)

سوالات استخدامی هنرآموز طراحی و دوخت آموزش و پرورشدرود فراوان خدمت داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۴۰۱ که این بخش به یکی از عناوین شغلی هنرآموز آموزش و پرورش اختصاص یافته که بسته های مطالعاتی خوبی را در خود جای داده که تحت عنوان مجموعه سوالات استخدامی هنرآموز طراحی و دوخت آموزش و پرورش معرفی می گردد و داوطلبان مطالعه کننده منابع استخدامی هنرآموز طراحی و دوخت یک رقابت قدرتمند را با دیگر رقبا در آزمون آموزش و پرورش سال ۱۴۰۱ رقم خواهند زد و خود را بیشتر از هر کسی به استخدام در عنوان شغلی هنرآموز طراحی و دوخت آموزش و پرورش نزدیکتر می نمایند.

تاپ سوال در آزمون های آموزش و پرورش دوره های اخیر زمینه ساز قبولی و استخدام خیلی از داوطلبان بوده و موفقیت شما داوطلبان را موفقیت خود می بیند و برای آزمون های جدید، همیشه درصدد بهبود کیفیت مجموعه های کمک آموزشی خود می باشد که در بسته سوالات استخدامی هنرآموز طراحی و دوخت این بازنگری انجام شده و داوطلبان می توانند پرمحتواترین منابع استخدامی هنرآموز طراحی و دوخت را در کشور تجربه نمایند و نکته لازم به ذکر اینکه منبع مطالعاتی انتخاب شده برای آزمون های استخدامی قدمی اساسی در جهت استخدام شدن به حساب می آید. داوطلبان آزمون استخدامی سال ۱۴۰۱ رشته هنرآموز طراحی و دوخت حتما این منابع را مطالعه نمایند چون که منابع تمامی آزمون های استخدامی هنرآموز طراحی و دوخت برگزار شده در این مجموعه قرار داده شده است.

سوالات استخدامی هنرآموز طراحی و دوخت آموزش و پرورش / آزمون سال ۱۴۰۱

دانلود جامع ترین منابع آزمون استخدامی هنرآموز طراحی و دوخت در کشور

بسته های مطالعاتی که از سری سوالات استخدامی آموزش و پرورش برای هنرآموز طراحی و دوخت ارائه نمودیم حاصل زحمات تیم تاپ سوال بوده که آزمون های بسیار زیادی را تحت رصد و ارزیابی خود قرار داده و مهم ترین نمونه سوالات و درسنامه های هنرآموز طراحی و دوخت تولید گردیده است. آنچه که از نظر منابع آزمون استخدامی هنرآموز طراحی و دوخت اهمیت داشته است را داوطلبان می توانند در این مجموعه استخدامی ملاحضه نمایند و گردآوری آنها هم از بررسی کامل آزمون های استخدامی هنرآموز طراحی و دوخت برگزار شده سال های اخیر انجام شده است.

منابع تخصصی هنرآموز طراحی و دوخت : مبانی هنرهای تجسمی ، الگو و دوخت ، علوم الیاف ، طراحی اندام و رنگ شناسی ، تاریخ هنر ایران و جهان ، تاریخ لباس

منابع عمومی هنرآموز طراحی و دوخت : زبان و ادبیات فارسی ، زبان انگلیسی عمومی ، معارف اسلامی ، فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL) ، ریاضی و آمار مقدماتی ، اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی ، هوش و توانمندی های عمومی

سوالات استخدامی هنرآموز طراحی و دوخت آموزش و پرورش | عمومی

با استفاده از نمونه سوالات عمومی آزمون های آموزش و پرورش و آزمون های دولتی بسته ای دقیق و دانش افزون را عرضه نموده ایم و حتما با مطالعه آن میزان دانش خود را بهبود خواهید بخشید و این بخش نقش پررنگی در قبولی داوطلبان خواهد داشت و با توجه به اهمیت آن، تاپ سوال بصورت ویژه عملکرد خود را لحاظ نموده تا داوطلبان آزمون استخدامی هنرآموز طراحی و دوخت دغدغه منابع مطالعاتی نداشته باشند.

سوالات زبان و ادبیات فارسی (۶۴۵ عدد + پاسخ)

سوالات معارف اسلامی (۶۲۸ عدد + پاسخ)

سوالات مهارتهای هفتگانه کامپیوتر (۷۳۷ عدد + پاسخ)

سوالات زبان انگلیسی عمومی (۶۱۶ عدد + پاسخ)

سوالات ریاضی و آمار مقدماتی (۷۵۴ عدد + پاسخ)

سوالات اطلاعات عمومی (۳۲۵ عدد + پاسخ)

سوالات هوش و توانمندی (۵۴۰ عدد + پاسخ)

داوطلبان آزمون استخدامی هنرآموز طراحی و دوخت سال ۱۴۰۱ آموزش و پرورش می توانند کاملترین منابع این بخش را مطالعه داشته باشند چون که برای کسب نتیجه قبولی داوطلبان مهم ترین نمونه سوالات استخدامی آموزش و پرورش هنرآموز طراحی و دوخت را ارائه نمودیم و قطعا داوطلبانی که مطالعه این منابع را در دستور کار قرار دهند جزو نفرات قبول شده آزمون خواهند بود.

سوالات استخدامی هنرآموز طراحی و دوخت | بخش دفترچه سوالات اخیر

یک بخش بسیار مهم که در آپدیت جدید مجموعه سوالات هنرآموز طراحی و دوخت نگاه خاصی به آن شده است افزودن دفترچه سوالات بیشتر و کارآمدتر می باشد که چندین دوره از آزمون های آموزش و پرورش و آزمون های فراگیر را داوطلبان می توانند مورد مطالعه قرار دهند و با یک آشنایی کامل، سوالات عمومی استاندارد را تجربه کنند. بسته ای پرطرفدار در چند دوره قبل.

دفترچه سوالات استخدامی هنرآموز طراحی و دوخت سال های ۸۴ – ۸۶ – ۸۹ / ۲۲۰ سوال با پاسخنامه

دفترچه سوالات تخصصی استخدامی هنرآموز طراحی و دوخت / سال ۸۹

سوالات استخدامی هنرآموز طراحی و دوخت آموزش و پرورش با پاسخ تشریحی / سال های ۹۴ – ۹۵

سوالات استخدامی هنرآموز طراحی و دوخت آموزش و پرورش با پاسخ تشریحی / سال های ۹۶ – ۹۷

دفترچه سوالات آزمون اول فراگیر با پاسخ تشریحی / خرداد سال ۹۴

دفترچه سوالات آزمون دوم فراگیر با پاسخ تشریحی / اسفند سال ۹۴

دفترچه سوالات آزمون سوم فراگیر با پاسخ تشریحی / آبان سال ۹۵

دفترچه سوالات آزمون چهارم فراگیر با پاسخ تشریحی / شهریور سال ۹۶

دفترچه سوالات آزمون پنجم فراگیر با پاسخ تشریحی / تیر سال ۹۷

درسنامه های استخدامی هنرآموز طراحی و دوخت | منابع عمومی

برای داوطلبان آزمون هنرآموز طراحی و دوخت در بخش منابع عمومی جزواتی را ارائه نمودیم که از بررسی آزمون های استخدامی زیادی نتیجه شده و در این درسنامه داوطلبان می توانند نکات و راهکارهای لازم دروس عمومی که مورد نیاز هستند را فراگیرند و تا توان پاسخگویی خود را تا حد بالایی بیفزایند. داوطلبان اگر می خواهند در این بخش آزمون نتیجه مورد نظر را کسب نمایند باید این درسنامه های آزمون استخدامی هنرآموز طراحی و دوخت را مطالعه داشته باشند.

درسنامه استخدامی زبان و ادبیات فارسی / ۱۳۶ صفحه

درسنامه استخدامی مهارت های کامپیوتر / ۲۵۰ صفحه

درسنامه استخدامی آمار و ریاضیات / ۱۴۱ صفحه

درسنامه استخدامی هوش و توانمندی / ۱۰ صفحه

درسنامه استخدامی معارف اسلامی / ۵۲ صفحه

درسنامه استخدامی زبان انگلیسی عمومی / ۱۴۰ صفحه


منابع هنرآموز طراحی و دوخت آزمون ۱۴۰۱

انتخاب مجموعه سوالات استخدامی هنرآموز طراحی و دوخت آموزش و پرورش شما را از تهیه هر گونه منبع مطالعاتی بی نیاز می نماید چون که منابع استخدامی مورد نیاز آزمون پیش رو در این مجموعه پیش بینی شده است. تاپ سوال از با سابقه ترین پایگاه های استخدامی کشور با تدابیر تضمینی خود همیشه تکیه امنی برای شرکت کنندگان آزمون استخدامی کشور بوده و منابعی با هدف کسب قبولی تولید و منتشر می نماید و با اطمینان نمونه سوالات استخدامی هنرآموز طراحی و دوخت را به شما داوطلبان پیشنهاد می نماییم و حتما شاهد بهبود توان علمی و مهارتی خود خواهید بود.

سوالات استخدامی آموزش و پرورش طراحی و دوخت ارائه شده از همه نظر کاملتر از دیگر پایگاه های این زمینه می باشد که حاوی کاملترین نمونه سوالات طراحی و دوخت برای آزمون استخدامی سال ۱۴۰۱ است و در بازنگری این بسته از تجربیات داوطلبان موفق شده دوره قبل که با تاپ سوال آمادگی خود را کسب نمودند استفاده نموده ایم و نمونه سوالات آزمون استخدامی هنرآموز طراحی و دوخت ارائه شده از قبل نتیجه سازتر می باشد و به همه داوطلبان متقاضی استخدام در این رشته آموزش و پرورش دانلود سوالات استخدامی هنرآموز طراحی و دوخت را پیشنهاد می نماییم.

ارائه کاملترین بسته جزوات و سوالات استخدامی هنرآموز طراحی و دوخت

قبولی آزمون ۱۴۰۱ با مطالعه منابع آزمون استخدامی هنرآموز طراحی و دوخت

آموزش و پرورش

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی