2019/01/10

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی وزارت امور خارجه (بسته ای کامل برای داوطلبان این آزمون)

سوالات استخدامی وزارت امور خارجهضمن عرض درود خدمت شما داوطلبان آزمون استخدامی وزارت امور خارجه که جهت شرکت در آزمون پیش رو بسته کاملی را برایتان تدارک دیده ایم که با مطالعه آن خیلی راحتر نسبت به دیگر رقبا به سوالات آزمون پاسخگو خواهید بود در تدارک مجموعه سوالات استخدامی وزارت امور خارجه سعی شده نمونه سوالات استخدامی که برای داوطلبان می تواند دانش افزون باشند گردآوری نماییم تا دریافت کنندگان آن با قدرت هرچه بیشتر در آزمون استخدامی وزارت امور خارجه نمایند.

تیم تهیه سوالات تاپ سوال هر محصول را با برنامه دقیق و حساب شده تولید می نماید و در انتخاب نمونه سوالات دقت لازم را به کار می گیرد و مجموعه ای را به داوطلبان پیشنهاد می کند که نیاز منبع مطالعاتی هر داوطلبی را برطرف نماید اگر به مجموعه سوالات استخدامی وزارت امور خارجه در ادامه بنگرید مواد امتحانی که در نظر گرفته شده است بسیار می تواند برای آزمون حائز اهمیت باشد و برای هر عنوان شغلی آزمون استخدامی وزارت امور خارجه گزینه مناسبی به حساب می آید.

سوالات استخدامی وزارت امور خارجه / مجموعه ای برای موفقیت شرکت کنندگان آزمون

مجموعه سوالات استخدامی وزارت امور خارجه را در چند بخش خدمت شما داوطلبان تشریح می نماییم تا با ریزمحتویات این محصول بی نظیر بیشتر آشنا شوید تمامی سوالات ارائه شده با پاسخنامه می باشد.

بسته اول مجموعه سوالات استخدامی وزارت امور خارجه به همراه پاسخنامه

در مجموعه نمونه سوالات استخدامی وزارت امور خارجه بسته اول را به معرفی نمونه سوالات عمومی پرتکرار آزمون های استخدامی کشور با بررسی چند ماهه تاپ سوال می پردازیم که مطالعه آن بر هر داوطلب الزامی است و امکان ندارد با این بسته نتوانید به سوالات آزمون پاسخگو نباشید.

۵۴۰ سوال عمومی استخدامی زبان و ادبیات فارسی

۵۲۱ سوال عمومی استخدامی احکام و معارف اسلامی

۶۴۴ سوال عمومی استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی

۵۷۰ سوال عمومی استخدامی فناوری اطلاعات (مهارت های ICDL)

۴۸۰ سوال عمومی استخدامی زبان انگلیسی عمومی

۳۲۲ سوال عمومی استخدامی اطلاعات عمومی

۵۳۰ سوال عمومی استخدامی هوش و استعداد شغلی

بسته دوم مجموعه سوالات استخدامی وزارت امور خارجه

چند باری آزمون استخدامی وزارت امور خارجه در قالب دستگاههای اجرایی برگزار گردید که مطالعه نمونه سوالات این آزمون ها هم می تواند نتیجه مثبتی را برای داوطلبان رقم بزند که برای شما داوطلبان دفترچه سوالات عمومی آزمون استخدامی فراگیر دولتی برگزار شده سالهای ۹۴ و ۹۵ به همراه پاسخنامه تدارک دیده ایم که می توانید در کنار نمونه سوالات عمومی کلی این دفترچه ها را هم مورد مطالعه خود قرار دهید.

بسته سوم مجموعه سوالات استخدامی وزارت امور خارجه

بسته کمکی آزمون استخدامی وزارت امور خارجه که داوطلبان می توانند در کنار محتویات دیگر بسته ها این بخش را هم مطالعه نمایند.

۳۲۵ سوال اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی (شناخت مسائل روز)

۶۷ سوال عقیدتی و سیاسی به همراه پاسخنامه تشریحی

۲۱۱۰ سوال معارف و اطلاعات عمومی به همراه پاسخنامه

جزوات و سوالات عقیدتی سیاسی ولایت فقیه ، شورای نگهبان ، مراجع تقلید ، مجلس خبرگان ، احکام ، نماز ، روزه ، اختلاف نظر بین ولایت فقیه و مرجع تقلید ، احکام جعاله ، فروع دین ، زکات و کتاب شناسی اسلام و …

بسته چهارم مجموعه سوالات استخدامی وزارت امور خارجه

به منظور بهبود توان علمی و آمادگی خود در بخش عمومی آزمون جزوات منابعی که توسط اساتید تاپ سوال طراحی شده اند را پیشنهاد می نماییم که با مطالعه آنها به سراغ نمونه سوالات استخدامی بروید و حتما نتیجه های لازم با این بسته ها حاصل خواهد شد.

۱۳۵ صفحه جزوه استخدامی درس زبان و ادبیات فارسی

۵۱ صفحه جزوه استخدامی درس احکام و معارف اسلامی

۲۴۶ صفحه جزوه استخدامی درس مهارت های هفت گانه کامپیوتر

۱۴۰ صفحه جزوه استخدامی درس ریاضی

۱۳۸ صفحه جزوه استخدامی درس زبان انگلیسی (درک مطلب، گرامر، واژگان و …)

این مجموعه سوالات استخدامی وزارت امور خارجه را با هدفی که با دریافتش خود را از تهیه هرگونه منبع مطالعاتی دیگر بی نیاز می گردانید تهیه شده است و محتویات لازم آزمون را به همراه دارد و در آزمون های قبلی وزارت امور خارجه این مجموعه نمونه سوالات با دریافت زیادی روبرو شد و در آپدیت جدید بخش جزوات منابع عمومی را به مجموعه اضافه نمودیم تا داوطلبان آزمون جدید یک محصول کاملتر را تجربه نمایند.

تجربه مجموعه سوالات استخدامی وزارت امور خارجه با تاپ سوال

کاملترین نمونه سوالات و جزوات جهت شرکت در آزمون وزارت امور خارجه

وزارت امور خارجه

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی