2022/10/26

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی وزارت امور خارجه (آزمون سال ۱۴۰۱)

سوالات استخدامی وزارت امور خارجهضمن عرض درود خدمت شما داوطلبان آزمون استخدامی وزارت امور خارجه که جهت شرکت در آزمون پیش رو بسته کاملی را برایتان تدارک دیده ایم که با مطالعه آن خیلی راحتر نسبت به دیگر رقبا به سوالات آزمون وزارت خارجه پاسخگو خواهید بود در تدارک مجموعه سوالات استخدامی وزارت امور خارجه سعی شده است تمامی آزمون های استخدامی برگزار شده مانند سوالات آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بررسی شود که برای داوطلبان می تواند دانش افزون باشند گردآوری نماییم تا دریافت کنندگان آن با قدرت هر چه بیشتر در آزمون استخدامی وزارت امور خارجه شرکت نمایند.

تیم تهیه سوالات تاپ سوال هر محصول را با برنامه دقیق و حساب شده تولید می نماید و در انتخاب نمونه سوالات دقت لازم را به کار می گیرد و مجموعه ای را به داوطلبان پیشنهاد می کند که نیاز منبع مطالعاتی هر داوطلبی را برطرف نماید اگر به مجموعه سوالات استخدامی وزارت امور خارجه در ادامه بنگرید منابع امتحانی که در نظر گرفته شده است بسیار می تواند برای آزمون حائز اهمیت باشد و برای هر عنوان شغلی آزمون استخدامی وزارت امور خارجه گزینه مناسبی به حساب می آید.

سوالات استخدامی وزارت امور خارجه / ویژه آزمون استخدامی سال ۱۴۰۱

تجربه کاملترین منابع آزمون استخدامی وزارت خارجه

مجموعه سوالات استخدامی وزارت خارجه را در چند بخش خدمت شما داوطلبان تشریح می نماییم تا با ریز محتویات این محصول بی نظیر بیشتر آشنا شوید تمامی سوالات ارائه شده آزمون استخدامی وزارت خارجه با پاسخنامه می باشد. همانطور که عرض نمودیم برای تدارک این نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت خارجه تمامی آزمون های استخدامی برگزار شده را مورد بررسی قرار دادیم و منابع آن آزمون ها را در این مجموعه سوالات استخدامی وزارت خارجه می توانید ملاحضه نمایید.

سوالات استخدامی وزارت امور خارجه / با پاسخنامه

در مجموعه نمونه سوالات استخدامی وزارت امور خارجه بسته اول را به معرفی نمونه سوالات عمومی پرتکرار آزمون های استخدامی کشور با بررسی چند ماهه تاپ سوال می پردازیم که مطالعه آن بر هر داوطلب الزامی است و قطعا با این بسته می توانید به سوالات آزمون استخدامی وزارت خارجه پاسخگو باشید. برای تجربه مطالعه شما داوطلبان آزمون استخدامی وزارت خارجه کاملترین منابع این بخش در نظر گرفته شده است.

۵۴۰ سوال عمومی استخدامی زبان و ادبیات فارسی

۵۲۱ سوال عمومی استخدامی احکام و معارف اسلامی

۶۴۴ سوال عمومی استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی

۵۷۰ سوال عمومی استخدامی فناوری اطلاعات (مهارت های ICDL)

۴۸۰ سوال عمومی استخدامی زبان انگلیسی عمومی

۳۲۲ سوال عمومی استخدامی اطلاعات عمومی

۵۳۰ سوال عمومی استخدامی هوش و استعداد شغلی

سوالات استخدامی وزارت امور خارجه / آزمون های فراگیر

چند باری آزمون استخدامی وزارت امور خارجه در قالب دستگاههای اجرایی برگزار گردید که مطالعه نمونه سوالات این آزمون ها هم می تواند نتیجه مثبتی را برای داوطلبان رقم بزند که برای شما داوطلبان دفترچه سوالات عمومی آزمون استخدامی فراگیر دولتی برگزار شده سالهای ۹۴ تا ۱۴۰۰ به همراه پاسخنامه تدارک دیده ایم که می توانید در کنار نمونه سوالات عمومی بخش قبلی این دفترچه ها را هم مورد مطالعه خود قرار دهید.

سوالات استخدامی وزارت خارجه / منابع کمکی

بسته کمکی آزمون استخدامی وزارت امور خارجه که داوطلبان می توانند در کنار محتویات دیگر بسته ها این بخش را هم مطالعه نمایند. از نظر منابع آنچه که برای آزمون استخدامی وزارت خارجه اهمیت داشته است را در این مجموعه استخدامی وزارت خارجه در نظر گرفته ایم که داوطلبان آزمون استخدامی وزارت امور خارجه سال ۱۴۰۱ می توانند مهم ترین منابع را مطالعه داشته باشند.

۳۲۵ سوال اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی (شناخت مسائل روز)

۶۷ سوال عقیدتی و سیاسی به همراه پاسخنامه تشریحی

۲۱۱۰ سوال معارف و اطلاعات عمومی به همراه پاسخنامه

جزوات و سوالات عقیدتی سیاسی ولایت فقیه ، شورای نگهبان ، مراجع تقلید ، مجلس خبرگان ، احکام ، نماز ، روزه ، فروع دین ، زکات و کتاب شناسی اسلام و …

سوالات استخدامی وزارت خارجه / درسنامه ها

به منظور بهبود توان علمی و آمادگی خود در بخش عمومی آزمون جزوات منابعی که توسط اساتید تاپ سوال طراحی شده اند را پیشنهاد می نماییم که با مطالعه آنها به سراغ نمونه سوالات استخدامی بروید و حتما نتیجه های لازم با این بسته ها حاصل خواهد شد. داوطلبانی که مطالعه کاملی از این درسنامه ها به عمل آورند حتما به سوالات استخدامی وزارت خارجه پاسخگو خواهند بود و نتیجه قبولی آزمون استخدامی وزارت خارجه را رقم خواهند زد.

۱۳۵ صفحه جزوه استخدامی درس زبان و ادبیات فارسی

۵۱ صفحه جزوه استخدامی درس احکام و معارف اسلامی

۲۴۶ صفحه جزوه استخدامی درس مهارت های هفت گانه کامپیوتر

۱۴۰ صفحه جزوه استخدامی درس ریاضی

۱۳۸ صفحه جزوه استخدامی درس زبان انگلیسی (درک مطلب، گرامر، واژگان و …)


منابع استخدامی وزارت خارجه / ۱۴۰۱

این مجموعه سوالات استخدامی وزارت امور خارجه را با هدفی که با دریافتش خود را از تهیه هر گونه منبع مطالعاتی دیگر بی نیاز می گردانید تهیه شده است و محتویات لازم آزمون را به همراه دارد و در آزمون های قبلی وزارت امور خارجه این مجموعه نمونه سوالات با دریافت زیادی روبرو شد و در آپدیت جدید بخش جزوات منابع عمومی را به مجموعه اضافه نمودیم تا داوطلبان آزمون جدید یک محصول کاملتر را تجربه نمایند.

دانلود سوالات استخدامی وزارت امور خارجه (آزمون ۱۴۰۱)

کاملترین نمونه سوالات و جزوات جهت شرکت در آزمون استخدامی وزارت خارجه

وزارت امور خارجه

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی