2019/05/12

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی وزارت دفاع (کاملترین منبع سوالات برای آزمون وزارت دفاع)

سوالات استخدامی وزارت دفاع این بخش از وب سایت تاپ سوال به معرفی منبع مطالعاتی بسیار جامع در رابطه با آزمون استخدامی وزارت دفاع اختصاص دارد که متقاضیان استخدام در این ارگان نظامی می توانند یک تجربه خوب را با تاپ سوال که بعنوان مرجع ارائه جامع ترین بسته های کمک آموزشی آزمون های استخدامی می باشد داشته باشند. بسته سوالات استخدامی وزارت دفاع حاوی کاملترین نمونه سوالات استخدامی که برای آزمون وزارت دفاع بسیار کارساز خواهند بود می باشد و در کنار این نمونه سوالات داوطلبان می توانند درسنامه های بخش منابع عمومی آزمون استخدامی وزارت دفاع را هم مورد مطالعه قرار دهند که پاسخگویی تضمینی این بخش را از تاپ سوال شاهد باشید چونکه از کارایی منابع استخدامی وزارت دفاع منتشر شده تردیدی نداریم.

از آنجاییکه داوطلبان آزمون های استخدامی ارگان های نظامی با مباحث بخش عقیدتی سیاسی می بایست آشنایی داشته باشند سعی کردیم علاوه بر منابع کتبی آزمون یک مجموعه کاملا دانش افزون این بخش را هم به بسته سوالات وزارت دفاع بیفزاییم تا دریافت کنندگان این مجموعه با حداکثری آمادگی لازم در این رقابت شرکت نمانید که در ادامه در رابطه با سوالات استخدامی وزارت دفاع و یک معرفی مختصر از وزارت دفاع با شما خواهیم بود.

کاملترین بسته سوالات استخدامی وزارت دفاع ارائه شده توسط تاپ سوال

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بعنوان یکی از وزارتخانه های ایران که وظیفه مجهز نمودن نیروهای دفاعی و پشتیبانی برای مقابله تهدیدات را برعهده دارد. وزارت دفاع ملی تا سال ۶۳ نام این وزارتخانه بوده و بعد به نام وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح تغییر یافت.
سازمان صنایع دفاع، سازمان صنایع هوایی، سازمان صنایع دریایی، موسسه آموزشی صنایع دفاعی، سازمان جغرافیای نیروهای مسلح و … از جمله سازمان های وابسته به وزارت دفاع محسوب می گردند.

البته معرفی محتصری در مورد وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح داشته ایم و این وزارتخانه توضیحاتی بیشتری را می طلبد و به این مقدار از آن بسنده می نماییم. حالا می پردازیم به توضحیات بسته نمونه سوالات استخدامی وزارت دفاع که چند بخش را در نظر گرفته ایم.

سوالات استخدامی وزارت دفاع (نمونه سوالات عمومی + پاسخنامه)

یک بسته کامل نمونه سوالات عمومی استخدامی را برای داوطلبان آزمون وزارت دفاع پیش بینی نموده ایم که هر نوع سوال ممکن مطرح شده را داراست و داوطلبان کافیست یک مطالعه با دقت را داشته باشند تا پاسخگویی خود را به این بخش آزمون استخدامی وزارت دفاع به مرز حداکثری برسانید.

نمونه سوالات احکام و معارف اسلامی ۵۰۷ عدد

نمونه سوالات مهارت های کامپیوتر ۵۴۸ عدد

نمونه سوالات زبان و ادبیات فارسی ۵۴۳ عدد

نمونه سوالات ریاضی و آمار مقدماتی ۶۳۸ عدد

نمونه سوالات زبان انگلیسی عمومی ۴۸۳ عدد

نمونه سوالات هوش و توانمندیهای عمومی ۴۸۶ عدد

نمونه سوالات اطلاعات عمومی ۳۲۵ عدد

نمونه سوالات استخدامی وزارت دفاع (دفترچه های استخدامی فراگیر)

دفترچه های درنظر گرفته شده این منبع مطالعاتی مربوط می شود به ۵ دوره از سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی که تمامی سوالات این دفترچه های استخدامی با پاسخنامه تشریحی عرضه شده است که تیم تاپ سوال این پاسخنامه ها را گردآوری نموده اند تا نکات آموزشی هر سوال نمایان باشد.

سوالات اولین آزمون فراگیر دولتی / خرداد سال ۹۴

سوالات دومین آزمون فراگیر دولتی / اسفند سال ۹۴

سوالات سومین آزمون فراگیر دولتی / آبان سال ۹۵

سوالات چهارمین آزمون فراگیر دولتی / شهریور سال ۹۶

سوالات پنجمین آزمون فراگیر دولتی / تیر سال ۹۷

درسنامه های استخدامی آزمون وزارت دفاع (منابع عمومی)

مطالعه این درسنامه استخدامی برای داوطلبان آزمون های استخدامی مختلف خیلی کارآمد بوده و توانسته اند توان علمی خود را در این دروس مهم بهبود ببخشند و حال مطالعه این مجموعه با ارزش که ارزیابی آزمون های متعدد حاصل شده است را به شما داوطلبان آزمون وزارت دفاع پیشنهاد می نماییم.

درسنامه استخدامی درس زبان و ادبیات فارسی ۱۳۵ صفحه

درسنامه استخدامی درس احکام و معارف اسلامی ۵۱ صفحه

درسنامه استخدامی درس مهارت های کامپیوتر ۲۵۰ صفحه

درسنامه استخدامی درس ریاضی و آمار مقدماتی ۱۴۱ صفحه

درسنامه استخدامی درس زبان انگلیسی عمومی ۱۴۰ صفحه

بسته ویژه برای آزمون استخدامی وزارت دفاع (جهت قبولی داوطلبان)

درسنامه کمک آموزشی بخش عقیدتی سیاسی با مواردی چون عقیدتی سیاسی ولایت فقیه، مجلس خبرگان، احکام، نماز، روزه، اختلاف نظر بین ولایت فقیه و مرجع تقلید، احکام جعاله، فروع دین، زکات و کتاب شناسی اسلام، شناخت مسائل روز و …

بیش از ۱۴۰۰ نمونه سوال با پاسخنامه در رابطه با اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی، معارف و گزینش


تمامی آنچه که بعنوان منبع مطالعاتی می تواند برای داوطلبان نیاز محسوب گردد در بسته سوالات استخدامی وزارت دفاع گردآوری نموده ایم و داوطلبان آزمون وزارت دفاع می توانند یک انتخاب هدفمند و بهینه در راستای استخدام حتمی خود در بخش کتبی این آزمون داشته باشد.

تاپ سوال بعنوان یکی از باسابقه های این حوزه کاری همیشه تلاش نموده، محصولات با کیفیت و کمیت که مورد پسند مخاطبان قرار بگیرد را ارائه نماید تا داوطلبان دیگر به سراغ منابع مطالعاتی بی نام و نشان نباشند و در این بخش یکی از جامع ترین نمونه سوالات آزمون استخدامی وزارت دفاع تولید گشته و برای آزمون های استخدامی مربوط به آن بسیار مناسب می باشد.

پرمحتواترین مجموعه سوالات استخدامی وزارت دفاع را از تاپ سوال دانلود نمایید

کسب قبولی با تجربه کاملترین منابع آزمون استخدامی وزارت دفاع

وزارت دفاع

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی