2022/12/06

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی وزارت راه و شهرسازی (منابع آزمون ۱۴۰۱)

سوالات استخدامی وزارت راه و شهرسازیجهت موفقیت داوطلبان آزمون استخدامی وزارت راه و شهرسازی سال ۱۴۰۱ کاملترین مجموعه سوالات و جزوات را آماده نموده ایم که قطعا می تواند مسیر استخدام شما را هموارتر نماید. مجموعه سوالات استخدامی وزارت راه و شهرسازی با تلاش تیم تاپ سوال که همیشه در ارائه مهم ترین و کامل ترین محصولات مطالعاتی جهت آمادگی آزمون های استخدامی پیشگام بوده تدارک دیده شده است که از نظر منابع استخدامی بی نظیر می باشد و مطمئن باشید با مطالعه مجموعه سوالات استخدامی راه و شهرسازی گام بلندی نسبت به دیگر داوطلبان این آزمون بر خواهید داشت.

سوالات بخش عمومی و همین طور سوالات آزمون های مهم دوره های اخیر کشور در محتویات مجموعه موجود می باشد و داوطلبان آزمون استخدامی وزارت راه و شهرسازی با توجه به توضیحی که در مورد ریز محتویات این محصول در ادامه شاهد آن هستید داده ایم براحتی می توانید آنرا دریافت و وارد برنامه مطالعاتی خود نمایید حتما تمامی بخش های این مجموعه را که بصورت مرتب فولدربندی شده است را مطالعه بفرمایید تا خروجی این همه سعی و تلاش تیم تاپ سوال و تلاش خود شما داوطلب چیزی جز قبولی و موفقیت نباشد. وزارت راه و شهرسازی در چند آزمون فراگیر پذیرش نیرو داشته است و آزمون هایی که در قالب آزمون های فراگیر برگزار می گردند رقابت شدیدی بر آنها حاکم است و سعی کنید با آمادگی مناسب در این آزمون شرکت داشته باشید.

کامل ترین مجموعه سوالات استخدامی وزارت راه و شهرسازی (آزمون ۱۴۰۱)

تجربه منابع آزمون استخدامی وزارت راه و شهرسازی با تاپ سوال

مجموعه ای که برای آزمون استخدامی وزارت راه و شهرسازی در نظر گرفته ایم شامل تمامی نمونه سوالات آزمون استخدامی فراگیر سال های اخیر می باشد و قطعا داوطلبان مطالعه کننده این منابع بسیار مهم می توانند دانش خود را به بالاترین سطح برسانند و در آزمون استخدامی وزارت راه و شهرسازی نتیجه قبولی را کسب نمایند.

مختصری در مورد وزارت راه و شهرسازی
وزارت راه و شهرسازی از ترکیب وزارت راه و ترابری و وزارت مسکن و شهرسازی در سال ۱۳۹۰ حاصل شده و اکنون بعنوان یکی از وازتخانه های کشور است و وظیفه هایی چون ارتباطات ترابری بین ایران و دیگر کشورها، حمل و نقل زمینی، دریایی، هوایی و … را برعهده دارد.
اهداف اساسی وزارت راه و شهرسازی : احداث راه زمینی و راه آهن، راه آبی، تامین وسایل و تجهیزات ترابری، تامین ترابری

سوالات استخدامی وزارت راه و شهرسازی / منابع آزمون

پرتکرارترین نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی کشور را در بسته عمومی آزمون استخدامی راه و شهرسازی می توانید تجربه نمایید که این سوالات توسط تاپ سوال گلچین گردیده و منبع بسیار مناسبی برای داوطلبان جهت پاسخگویی صددرصدی به سوالات عمومی آزمون وزارت راه و شهرسازی محسوب می شود و حتما تمامی سوالات این بسته را به جهت ارتقاء توان علمی خود مطالعه داشته باشید.

سوالات زبان و ادبیات فارسی (۵۴۰ عدد + پاسخنامه)

سوالات معارف اسلامی (۵۰۴ عدد + پاسخنامه)

سوالات فناوری اطلاعات (۵۵۵ عدد + پاسخنامه)

سوالات زبان انگلیسی عمومی (۴۷۵ عدد + پاسخنامه)

سوالات ریاضی و آمار (۶۳۵ عدد + پاسخنامه)

سوالات اطلاعات عمومی (۳۲۴ عدد + پاسخنامه)

سوالات هوش و توانمندی (۴۹۵ عدد + پاسخنامه)

سوالات آزمون استخدامی وزارت راه و شهرسازی / دفترچه ها

برای اکثر منابع مطالعاتی آزمون های استخدامی سازمان ها و وزارتخانه های کشور این بسته را که دربردارنده دفترچه سوالات دوره هایی از آزمون های فراگیر کشور که خود وزارت راه و شهرسازی در آزمون فراگیر یکی از دستگاه های برگزار کننده بوده است می باشد در نظر گرفته ایم و با پاسخنامه تشریحی که توسط تاپ سوال این پاسخگویی صورت گرفته، این بسته قابل دریافت می باشد.

اصل سوالات اولین آزمون دستگاه های اجرایی با پاسخ تشریحی / خرداد ۹۴

اصل سوالات دومین آزمون دستگاه های اجرایی با پاسخ تشریحی / اسفند ۹۴

اصل سوالات سومین آزمون دستگاه های اجرایی با پاسخ تشریحی / آبان ۹۵

اصل سوالات چهارمین آزمون دستگاه های اجرایی با پاسخ تشریحی / شهریور ۹۶

اصل سوالات پنجمین آزمون دستگاه های اجرایی با پاسخ تشریحی / تیر ۹۷

جزوات دانش افزون برای آزمون استخدامی وزارت راه و شهرسازی

اگر می خواهید پاسخگویی خود را به سوالات عمومی آزمون استخدامی وزارت راه و شهرسازی تضمین شده بدانید این جزوات استخدامی را به هیچ وجه از دست ندهید که با بررسی و شناسایی نکات و نقاط سوال خیز منابع عمومی توسط تاپ سوال عرضه شده اند.

۱۳۶ صفحه جزوه کامل آموزشی زبان و ادبیات فارسی

۵۲ صفحه جزوه کامل آموزشی احکام و معارف اسلامی

۲۵۰ صفحه جزوه کامل آموزشی مهارت های ICDL

۱۴۱ صفحه جزوه کامل آموزشی آمار و ریاضیات

۱۴۰ صفحه جزوه کامل آموزشی زبان انگلیسی


آزمون استخدامی وزارت راه و شهرسازی (۱۴۰۱)

داوطلبانی که برای شرکت در آزمون استخدامی وزارت راه و شهرسازی می خواهید بهترین منبع مطالعاتی را از هر جهت در اختیار داشته باشید توصیه می نماییم این مجموعه جزوات و نمونه سوالات استخدامی وزارت راه و شهرسازی انتخاب مناسبی می تواند باشد که در خود منابعی بسیار کمک کننده را جای داده و حتما در کسب موفقیت و استخدام نقش آفرین و مفید خواهند بود.

تاپ سوال بعنوان مرجع ارائه کننده بسته های کمک آموزشی آزمون های استخدامی همیشه سعی کرده منابعی را ارائه نماید که محتویات لازم را به همراه داشته باشد تا دریافت کنندگان دیگر وقت خود را صرف یافتن منابع دیگر نکنند، تاپ سوال در همه آزمون های استخدامی در کنار داوطلبان بوده و با سابقه خود در این حوزه به مرحله ای رسیده که می تواند با تدارک منابعی کارآمد، مسیر استخدام داوطلبان را هموار نماید.

دانلود مجموعه سوالات استخدامی وزارت راه و شهرسازی از تاپ سوال

کسب قبولی با مطالعه جزوات و نمونه سوالات راه و شهرسازی

وزارت راه و شهرسازی

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی