2023/04/06

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی پرستاری وزارت بهداشت (آزمون پرستاری ۱۴۰۲)

سوالات استخدامی پرستاری گردآوری شده برای داوطلبان آزمون استخدامی سال ۱۴۰۲ شامل اصل نمونه سوالات تخصصی و عمومی سال های اخیر از ۱۳۹۰ تا ۱۴۰۱ می باشد که این مجموعه نمونه سوالات آزمون استخدامی پرستاری قطعا همراه با نتیجه خواهد بود.
عنوان مجموعه : سوالات استخدامی پرستاری
آزمون : سال ۱۴۰۲ استخدامی پرستاری
محتویات : منابع تخصصی و عمومی پرستاری

سوالات استخدامی پرستاری وزارت بهداشتبا سلام خدمت داوطلبان آزمون استخدامی وزارت بهداشت سال ۱۴۰۲ رشته شغلی پرستاری که در این بخش از وب سایت می خواهیم منابع آزمون استخدامی پرستاری آپدیت شده را تشریح نماییم تا داوطلبان آزمون استخدامی پرستاری کاملترین بسته مطالعاتی کشور را تجربه نمایند. سوالات استخدامی پرستاری وزارت بهداشت عنوان مجموعه ای است که جهت آزمون پیش رو رشته پرستاری مورد بازبینی قرار گرفته و منابعی دانش افزون تر که از آزمون ها گردآوری گردیده اند اضافه شده است. این مجموعه سوالات استخدامی پرستاری یکی از پرمخاطب ترین مجموعه های مطالعاتی آزمون استخدامی وزارت بهداشت پایگاه باسابقه تاپ سوال می باشد و بصورت ویژه آن را برای آزمون پیش رو بازنگری و آپدیت نموده ایم تا همانند آزمون قبل استخدامی پرستاری در نتیجه گیری و استخدام فارغ التحصیلان رشته پرستاری نقش آفرین باشد.

مجموعه سوالات استخدامی پرستاری وزارت بهداشت دربردارنده تمامی منابع تخصصی و عمومی اعلامی از سوی مجری برگزاری آزمون رشته پرستاری وزارت بهداشت می باشد و همیشه درصدد بهبود و ارتقاء این بسته مطالعاتی برتر حال حاضر کشور بوده ایم که جهت آزمون پرستاری سال ۱۴۰۲ اقدام به بروزرسانی مجموعه نمودیم تا داوطلبان بتوانند یک رقابت علمی خوب در بخش های عمومی و تخصصی آزمون استخدامی پرستاری را شاهد باشند به شرطی که به مرحله بالایی از آمادگی این آزمون رسیده باشند. این بسته مطالعاتی در آزمون های قبل پرستاری وزارت بهداشت با استقبال خوبی همراه بوده و همین امر باعث گردید منابع استخدامی پرستاری را کارآمدتر نماییم که آزمون های برگزار شده مورد رصد تیم تاپ سوال قرار گرفت و نتیجه، این نمونه سوالات استخدامی پرستاری وزارت بهداشت می باشد که برای آمادگی شما متقاضیان آزمون پرستاری بهترین انتخاب می تواند رقم بخورد.

سوالات استخدامی پرستاری وزارت بهداشت برای آزمون سال ۱۴۰۲

استانداردترین منابع آزمون استخدامی پرستاری وزارت بهداشت

داوطلبان آزمون استخدامی پرستاری سال ۱۴۰۲ می توانند برای کسب نتیجه قبولی یکی از کاملترین منابع مطالعاتی آزمون استخدامی پرستاری را تجربه نمایند که شامل تمامی نمونه سوالات آزمون استخدامی پرستاری سال های اخیر می باشد که در هر دو بخش تخصصی و عمومی این منابع قرار گرفته است. هر بخش با بررسی زیاد آزمون های استخدامی پرستاری برگزار شده گردآوری شده و قطعا با مطالعه این سوالات استخدامی پرستاری دانش داوطلبان حداکثر می گردد.

منابع استخدامی پرستاری

منابع تخصصی پرستاری : مادران و نوزادان – کودکان ، روان پرستاری ، بهداشت جامعه ، بخش های ویژه ، مدیریت ، داخلی جراحی

منابع عمومی پرستاری : زبان و ادبیات فارسی ، معارف اسلامی ، زبان انگلیسی عمومی ، فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL) ، ریاضی و آمار مقدماتی ، اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی ، هوش و توانمندی های عمومی

نمونه سوالات استخدامی پرستاری وزارت بهداشت

قبل از اینکه به تشریح منابع مطالعاتی پرستاری عرضه شده توسط تاپ سوال بپردازیم ابتدا نکاتی را خدمت مخاطبان این نوشتار بیان می داریم تا آنها را در امر دانلود سوالات استخدامی پرستاری وزارت بهداشت یاری نماییم و با اطمینان کامل این مجموعه ۱۰۰% نتیجه آور را تجربه نمایند. آنچه که بعنوان منابع آزمون استخدامی پرستاری مطرح است را داوطلبان می توانند در این مجموعه سوالات استخدامی پرستاری ملاحضه نمایند.

تاپ سوال یکی از قدیمی ترین و باسابقه ترین پایگاه ارائه منابع استخدامی کشور تمامی فعالیت های خود را زیر نظر مجوزهای دریافتی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی (نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره) و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی (نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال) انجام می دهد و این موضوع اطمینانی می باشد بر تولید مجموعه های این وب سایت که همیشه تلاش نموده است داوطلبان به جامع ترین منابع استخدامی کشور دست پیدا نمایند. قطع به یقین موفقیت از آن کسانی خواهد بود که منابع رصد شده آزمون های اخیر را مورد توجه قرار دهند که با طراحی سوالات آشنا خواهند شد و این سوالات استخدامی پرستاری وزارت بهداشت با استفاده از تجربیات قبولشدگان آزمون های پرستاری که تاپ سوال را برگزیدند مورد آپدیت قرار گرفته است. نمونه سوالات تخصصی استخدامی پرستاری را بصورت ویژه تدارک دیده ایم که دانلود را به تمام داوطلبان پیشنهاد می نماییم.
تاپ سوال تمامی مجموعه هایی که برای آزمون های استخدامی منتشر می نماید بر مبنا منابع استخدامی که برای آزمون در نظر گرفته می شوند تدارک دیده می شوند و همین موضوع باعث گردیده است که مجموعه های موجود در تاپ سوال با انتخاب های فراوان داوطلبان همراه باشد.
سوالات استخدامی پرستاری

سوالات استخدامی پرستاری وزارت بهداشت / بخش تخصصی

نمونه سوالات تخصصی پرستاری که تیم تاپ سوال آنها را از ارزیابی و رصد سوالات آزمون استخدامی وزارت بهداشت چند سال اخیر این رشته شغلی حاصل نموده است که با پاسخنامه خدمت شما داوطلبان آزمون استخدامی پرستاری سال ۱۴۰۲ عرضه می نماید. به جرات اعلام می داریم که داوطلبان می توانند یکی از پرمحتواترین نمونه سوالات استخدامی پرستاری بخش تخصصی را در کشور مورد مطالعه قرار دهند.

۱۶۴ سوال تخصصی استخدامی مادران و نوزادان – کودکان + پاسخ نامه

۹۱ سوال تخصصی استخدامی روان پرستاری + پاسخ نامه

۱۰۴ سوال تخصصی استخدامی بهداشت جامعه + پاسخ نامه

۱۵۸ سوال تخصصی استخدامی بخش های ویژه + پاسخ نامه

۱۸۷ سوال تخصصی استخدامی داخلی جراحی + پاسخ نامه

۵۵ صفحه جزوه مدیریت ویژه آزمون استخدامی پرستاری وزارت بهداشت سال ۱۴۰۲

قطعا این نمونه سوالات استخدامی پرستاری با پاسخ زمینه ساز قبولی و استخدام متقاضیان آن خواهد بود که تمامی این نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی پرستاری از آزمون های پرستاری وزارت بهداشت برگزار شده اخیر در نظر گرفته شده می تواند منبعی مطمئن جهت آشنایی داوطلبان باشد.

تمامی نمونه سوالات استخدامی پرستاری آماده شده برای داوطلبان تحت یک مجموعه بسیار کامل به همراه پاسخنامه می باشد و قطعا داوطلبانی که برای آزمون استخدامی پرستاری سال ۱۴۰۲ این مجموعه را مورد مطالعه قرار دهند شاهد نتیجه قبولی در بخش کتبی آزمون پرستاری امسال خواهند بود.

دانلود نمونه سوالات استخدامی پرستاری / اصل سوالات ۹۰ – ۱۴۰۰

اصل سوالات آزمون استخدامی پرستاری که در سال های گذشته مطرح شده اند را از سال ۹۰ تا ۱۴۰۰ رشته پرستاری را پوشش داده ایم که در بخش تخصصی قبل این نمونه سوالات استخدامی پرستاری با پاسخنامه از آنها استفاده نموده ایم و همین طور در بخش منابع عمومی هم اصل دفترچه سوالات استخدامی پرستاری سال های ۹۳ ، ۹۴ و ۹۵ هم همراه با بسته دفترچه های فراگیر را در نظر گرفته ایم. در کنار هم بودن این بخش های مطالعاتی در مجموعه سوالات استخدامی پرستاری داوطلبان را به مرز بالایی از دانش عمومی و تخصصی آزمون استخدامی پرستاری می رساند.

سوالات استخدامی پرستاری وزارت بهداشت / بخش عمومی

در رابطه با این بسته پرسوال عمومی که گردآوری شده از آزمون های استخدامی پرستاری وزارت بهداشت سال های اخیر و دیگر آزمون های مهم کشور می باشد و با پاسخنامه برای آزمون استخدامی پرستاری وزارت بهداشت ۱۴۰۲ در نظر گرفته شده است و معتقدیم اگر داوطلب یک چنین بسته ای را برای بخش عمومی آزمون تجربه نماید حتما به سوالات عمومی آزمون پرستاری وزارت بهداشت پیش رو پاسخگویی خوبی خواهد داشت.

۵۴۰ نمونه سوال زبان و ادبیات فارسی

۵۱۰ نمونه سوال معارف اسلامی

۶۳۳ نمونه سوال ریاضی و آمار مقدماتی

۵۵۳ نمونه سوال فناوری اطلاعات (ICDL)

۴۸۵ نمونه سوال زبان انگلیسی عمومی

۳۲۵ نمونه سوال اطلاعات عمومی

۵۰۶ نمونه سوال هوش و توانمندی

برای بخش عمومی آزمون استخدامی پرستاری مجموعه ای را گردآوری نموده ایم که شامل تمامی منابع آزمون استخدامی پرستاری سال ۱۴۰۲ می باشد و در خود منابع آزمون های استخدامی پرستاری برگزار شده سال های قبل را به همراه دارد. کاملترین منابع آزمون استخدامی پرستاری را داوطلبان می توانند ملاحضه نمایند که شامل مهم ترین نمونه سوالات استخدامی پرستاری در بخش های تخصصی و عمومی می باشد.

دفترچه سوالات استخدامی پرستاری

نمونه سوالات استخدامی پرستاری وزارت بهداشت / بخش دفترچه سوالات

برای داوطلبان آزمون سال ۱۴۰۲ پرستاری وزارت بهداشت چند تا از دفترچه سوالات عمومی آزمون های پرستاری و دستگاه های اجرایی که از استانداردترین منابع کمک آموزشی محسوب می گردند ارائه نموده ایم که می توانید نهایت بهره را از این دفترچه سوالات ببرید و با تسلط کامل تر بر منابع عمومی به سراغ آزمون جدید رشته پرستاری وزارت بهداشت گام بردارید تا نتیجه مورد نظر برای شما داوطلبان رقم بخورد.

اصل دفترچه سوالات آزمون پرستاری با پاسخ / سال های ۹۳ ، ۹۴

اصل اولین سوالات آزمون فراگیر / خرداد ۹۴ با پاسخ تشریحی

اصل دومین سوالات آزمون فراگیر / اسفند ۹۴ با پاسخ تشریحی

اصل سومین سوالات آزمون فراگیر / آبان ۹۵ با پاسخ تشریحی

اصل چهارمین سوالات آزمون فراگیر / شهریور ۹۶ با پاسخ تشریحی

اصل پنجمین سوالات آزمون فراگیر / تیر ۹۷ با پاسخ تشریحی

برای بخش سوالات تخصصی پرستاری از آزمون های اخیر این رشته شغلی استفاده نموده ایم و برای بخش عمومی هم دفترچه سوالات آزمون استخدامی پرستاری با پاسخنامه از سال ۹۳ تا ۹۵ را هم در این مجموعه سوالات استخدامی پرستاری وزارت بهداشت پوشش داده ایم. هر یک از این نمونه سوالات استخدامی پرستاری در کسب نتیجه قبولی آزمون کتبی سال ۱۴۰۲ موثر خواهند بود چون که تمامی این سوالات استخدامی پرستاری مربوط به آزمون های پرستاری برگزار شده می باشد.

درسنامه های تخصصی استخدامی آزمون پرستاری وزارت بهداشت

تمام داوطلبان آزمون استخدامی پرستاری بدنبال ارتقاء دانش تخصصی خود می باشند تا بیشترین پاسخ دهی را در این بخش داشته باشند که به همین علت و به درخواست مخاطبان، دانش افزون ترین جزوات تخصصی آزمون پرستاری را با ارزیابی آزمون های قبلی و مباحث پرمطرح طراحی نمودیم که جهت آزمون استخدامی رشته پرستاری وزارت بهداشت سال ۱۴۰۲ این بخش تخصصی را از نظر سوالات و جزوات کامل کرده ایم.

درسنامه تخصصی درس بخش های ویژه

درسنامه تخصصی درس بهداشت جامعه

درسنامه تخصصی درس داخلی جراحی

درسنامه تخصصی درس مدیریت

درسنامه تخصصی درس مادران و نوزادان – کودکان

درسنامه تخصصی درس روان پرستاری

درسنامه های استخدامی آزمون پرستاری وزارت بهداشت / منابع عمومی

وقتی آزمون های استخدامی پرستاری وزارت بهداشت را جهت گردآوری سوالات مورد رصد قرار دادیم تصمیم گرفتیم با شناسایی نقاط سوال خیز در بخش منابع عمومی، درسنامه هایی را هم تولید نماییم که دربردارنده نکات آموزشی لازم برای همین آزمون استخدامی پرستاری باشد که بسته ای بسیار مطالعاتی و رشد دهنده توان پاسخگویی به سوالات عمومی استخدامی رشته پرستاری سال ۱۴۰۲ به شمار می رود.

همانطور که مطلع هستید بخش عمومی به جهت اعمال میزان حداقل درصد پاسخگویی از سوی برگزار کنندگان آزمون باید این میزان کسب گردد تا پاسخگویی بخش تخصصی آزمون استخدامی رشته پرستاری مورد ارزیابی قرار گیرد که این درسنامه ها خیلی می تواند موثر و کارساز باشد.

۱۳۶ صفحه جزوه استخدامی زبان و ادبیات فارسی

۵۲ صفحه جزوه استخدامی معارف اسلامی

۲۴۸ صفحه جزوه استخدامی مهارت های کامپیوتر

۱۴۱ صفحه جزوه استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی

۱۴۰ صفحه جزوه استخدامی زبان انگلیسی عمومی

۱۰ صفحه جزوه استخدامی هوش و توانمندی


منابع استخدامی پرستاری – ۱۴۰۲

انتخاب منابع استخدامی که داوطلبان را بتواند به مرز حداکثری آمادگی برساند قدمی مهم در کسب موفقیت آزمون جهت استخدام می باشد، تاپ سوال چند سال است که در زمینه ارائه منابع کمک آموزشی آزمون های استخدامی مشغول به فعالیت است و با استفاده از تجربه خود بهترین منابع را جهت قبولی داوطلبان در آزمون پرستاری وزارت بهداشت برگزیده است. این بسته سوالات استخدامی پرستاری وزارت بهداشت با هدف رفع دغدغه داوطلبان بابت منابع مطالعاتی این رشته شغلی تولید گشته و نیازی به دیگر منابع جهت این آزمون نمی بینیم.

نمونه سوالات تخصصی رشته پرستاری از کاملترین عناوین ممکن جهت آزمون سال ۱۴۰۲ به حساب می آید چون که نمونه سوالات تخصصی پرستاری بهره گرفته شده از آزمون های پرستاری چند سال اخیر می باشد و همه چیز واضح و روشن است و این مجموعه سوالات آزمون استخدامی پرستاری را بصورت تضمین شده به داوطلبان پیشنهاد می نماییم. این مجموعه سوالات پرستاری توانسته رضایت دریافت کنندگان خود را در آزمون های قبل جلب نماید و این بار بسته آپدیت شده را برای آزمون استخدامی وزارت بهداشت رشته پرستاری در نظر گرفته ایم که داوطلبان می توانند با یک چنین مجموعه پرمحتوا، قدرتمندتر از هر داوطلبی در آزمون استخدامی پرستاری حاضر شوند.

سوالات استخدامی پرستاری وزارت بهداشت / انتخاب داوطلبان آزمون سال ۱۴۰۲

پرمحتواترین منابع استخدامی پرستاری در بخش های عمومی، تخصصی و …


تاپ سوال پیش بینی های لازم از نظر منابع مطالعاتی این آزمون پرستاری را به عمل آورده و به تمامی داوطلبان این نکته را یادآور خواهیم شد که حتما کتب دانشگاهی رشته پرستاری مرتبط با منابع این آزمون استخدام پرستاری سال ۱۴۰۲ را مورد مطالعه قرار دهند چون که مبنا طراحی سوالات، دروس تحصیلات آن ها می باشد و تیم تولید محتوا تاپ سوال طبق وظیفه خود اقدام به رصد آزمون های استخدامی پرستاری ادوار اخیر نموده و مهم ترین نمونه سوالات استخدامی پرستاری با پاسخنامه را در دو بخش عمومی و تخصصی جهت ارتقاء دانش داوطلبان ارائه نموده است.

نکته فوق الذکر را به آن دسته از داوطلبانی که می پرسند برای آزمون استخدامی پرستاری چی بخونم عرض نمودیم تا زمان و وقت خود را برای مطالب و منابع بی ارزش از دست ندهند چونکه انتخاب و مطالعه منابع استخدامی پرستاری می تواند بسیار حائز اهمیت در نتیجه گیری باشد که تاپ سوال تمام سعی و تلاش را در جهت انتشار بروزترین و استانداردترین نمونه سوالات آزمون استخدامی پرستاری به خرج داده است تا مخاطبان و متقاضیان استخدام در رشته شغلی پرستاری با اطمینان به سراغ آزمون استخدامی سال ۱۴۰۲ که از جذب زیادی هم برخوردار می باشد بروند.

کتاب آزمون های استخدامی پرستاری / عمومی و تخصصی

کتاب آزمون استخدامی پرستاری با در اختیار داشتن نمونه سوالات بخش های عمومی و تخصصی آزمون های پرستاری چند سال اخیر می تواند دانش و مهارت داوطلبان را متحول سازد که این بسته سوالات استخدامی پرستاری وزارت بهداشت تاپ سوال با محتویات خود در حد یک کتاب استخدامی پرستاری می تواند منبعی جهت مطالعه و پیش برد اهداف لحاظ گردد و آن را بعنوان بانک سوالات آزمون استخدامی پرستاری می شناسیم. تدارک تک تک سوالات و پاسخ به کمک تجربیات داوطلبان موفق آزمون های پرستاری دوره های قبل و تجربه تیم تاپ سوال طی این چند سال انجام شده است. تاپ سوال به آن دست از داوطلبانی که بنا به دلایلی می خواهند دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی پرستاری با پاسخ را شاهد باشند عرض می نماید که کمک حال آن عزیزان هم خواهیم بود تا یک دانلود رایگان سوالات استخدامی پرستاری وزارت بهداشت داشته باشند.

آزمون استخدامی پرستاری سال ۱۴۰۲

بدلیل کمبود نیرویی که در رشته شغلی پرستاری وجود دارد قرار است در آزمون سال ۱۴۰۲ پرستاری پذیرش قابل توجهی صورت گیرد تا حدودی این کمبود نیرو جبران گردد و همین امر باعث می گردد استقبال بسیار زیادی از آزمون پرستاری پیش رو به عمل آید و داوطلبان باید یک آزمون رقابت پذیر را تجربه نمایند که توصیه می نماییم داوطلبانی که قصد قبولی و استخدام را دارند حتما منابعی کارآمد و استاندارد را در دستور کار خود قرار دهند و حتما در بخش سوالات تخصصی استخدامی پرستاری سعی نمایید به دانش کافی دست پیدا نمایید تا یک پاسخگویی مطمئن و صحیح به سوالات تخصصی رشته پرستاری و بخش عمومی داشته تا انشاالله از قبول شدگان بخش کتبی آزمون استخدامی پرستاری ۱۴۰۲ باشید.

سوالات استخدامی پرستاری (آزمون های برگزار شده)

مجموعه سوالات استخدامی پرستاری که برای داوطلبان آزمون سال ۱۴۰۲ در نظر گرفته ایم شامل اصل سوالات تخصصی و عمومی آزمون های استخدامی پرستاری برگزار شده سال های اخیر است و قطعا داوطلبان آزمون استخدامی پرستاری می توانند این آزمون را با موفقیت پشت سر بگذارند. تمامی این نمونه سوالات آزمون استخدامی پرستاری به همراه پاسخ می باشد که مطالعه این منابع برای داوطلبان همراه با نتیجه قبولی خواهد بود. علاوه بر منابع سوالات آزمون استخدامی پرستاری برای داوطلبان درسنامه های تخصصی و عمومی هم در نظر گرفته ایم که بسیار کامل می باشند و به تمامی داوطلبان آزمون استخدامی پرستاری پیشنهاد می نماییم این درسنامه های تخصصی و عمومی آزمون استخدامی پرستاری را مطالعه نمایند.

در تدارک مجموعه سوالات استخدامی پرستاری وزارت بهداشت سعی شده است مهم ترین نمونه سوالات که در سال های اخیر تکرار شده اند در نظر بگیریم که بعنوان مهم ترین نمونه سوالات استخدامی پرستاری وزارت بهداشت در مجموعه قرار داده شده اند. امکان تکرار هر یک از این نمونه سوالات استخدامی پرستاری در آزمون جدید می باشد و سعی نمایید تمامی این سوالات استخدامی پرستاری بخش های تخصصی و عمومی را مطالعه داشته باشید.

وزارت بهداشت

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی