2022/08/10

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی کارشناس امور بیمه تامین اجتماعی (آزمون ۱۴۰۱)

با سلام و خسته نباشید در این بخش از وب سایت قصد معرفی یکی از محصولات خود را داریم که در جاهای دیگر حتما کمتر شاهد آن خواهید بود از هر نظر کامل و مطمئن. این محصول برای آزمون استخدامی تامین اجتماعی تدارک دیده شده و مجموعه سوالات استخدامی کارشناس امور بیمه تامین اجتماعی نام دارد که برای شغل کارشناس امور بیمه ای این سازمان در سال ۱۴۰۱ بسیار می تواند راهگشا باشد.

آزمون های استخدامی در دو قالب عمومی و تخصصی برگزار می گردند که در ادامه با منابع امتحانی آزمون استخدامی کارشناس امور بیمه ای سازمان تامین اجتماعی آشنا خواهید شد و بعد هم به محتویات این مجموعه تدارک دیده شده می پردازیم که در نوع خود بی نظیر می باشد. تاپ سوال همیشه در تولید مجموعه نمونه سوالات استخدامی پیشگام بوده و با ارائه محصولات خود کمبود و کاستی های داوطلبان را از نظر تهیه منابع مطالعاتی برطرف نموده است. داوطلبان آزمون استخدامی سال ۱۴۰۱ رشته کارشناس امور بیمه ای تامین اجتماعی با این مجموعه تجربه قبولی خواهند داشت.

سوالات استخدامی کارشناس امور بیمه تامین اجتماعی / آزمون ۱۴۰۱

اصل منابع استخدامی کارشناس امور بیمه تامین اجتماعی

منابع تخصصی کارشناس امور بیمه ای : اصول و تئوری های مدیریت ، رفتار سازمانی و منابع انسانی ، حقوق بیمه و قوانین و مقررات بیمه های تامین اجتماعی

منابع عمومی کارشناس امور بیمه ای : زبان و ادبیات فارسی ، معارف اسلامی ، زبان انگلیسی عمومی ، فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL) ، ریاضی و آمار مقدماتی ، اطلاعات عمومی ، استعداد و هوش

مجموعه سوالات آزمون استخدامی تامین اجتماعی رشته کارشناس امور بیمه ای دقیقا طبق منابع آزمون سال ۱۴۰۱ با پاسخنامه آماده دانلود داوطلبان شده است که در ادامه محتویات جهت معرفی بخش بندی شده اند و در بخش دانلود هم به بدین صورت آماده هستند.

سوالات استخدامی کارشناس امور بیمه تامین اجتماعی (تخصصی)

برای بخش تخصصی آزمون استخدامی کارشناس امور بیمه تامین اجتماعی کاملترین مجموعه را با پاسخنامه خدمت داوطلبان آزمون سال ۱۴۰۱ ارائه داشته ایم که تمامی منابع تخصصی استخدامی کارشناس امور بیمه ای آزمون جدید را شامل می باشد. به تمامی داوطلبان آزمون استخدامی کارشناس امور بیمه تامین اجتماعی پیشنهاد می نماییم که این مجموعه تخصصی را به طور کامل مطالعه داشته باشند.

۲۵۰ نمونه سوال تخصصی اصول و تئوری های مدیریت

۱۷۰ نمونه سوال تخصصی رفتار سازمانی

۱۴۵ نمونه سوال تخصصی منابع انسانی

۱۶۶ نمونه سوال تخصصی حقوق بیمه و قوانین و مقررات بیمه های تامین اجتماعی

سوالات استخدامی کارشناس امور بیمه تامین اجتماعی (عمومی)

منابع عمومی آزمون استخدامی تامین اجتماعی رشته کارشناس امور بیمه ای سال ۱۴۰۱ با پاسخنامه در کنار بخش تخصصی جهت ارتقاء دانش عمومی داوطلبان تدارک یافت. داوطلبان حتما این بخش ها را مطالعه داشته باشند چرا که از اصل آزمون ها حاصل شده اند. آزمون های استخدامی کارشناس امور بیمه تامین اجتماعی سال های اخیر به صورت کامل بررسی گردیدند و تمامی نمونه سوالات در مجموعه مورد نظر قرار گرفتند.

۵۴۴ نمونه سوال زبان و ادبیات فارسی

۴۸۲ نمونه سوال زبان انگلیسی عمومی

۶۳۲ نمونه سوال ریاضیات و آمار مقدماتی

۵۴۷ نمونه سوال فناوری اطلاعات (ICDL)

۵۰۶ نمونه سوال معارف اسلامی

۳۲۵ نمونه سوال اطلاعات عمومی

۴۸۴ نمونه سوال استعداد و هوش

دفترچه های مجموعه استخدامی کارشناس امور بیمه تامین اجتماعی

دفترچه سوالات عمومی آزمون استخدامی تامین اجتماعی ۹۳ و ۹۴ به همراه پاسخنامه

دفترچه سوالات اولین آزمون استخدامی فراگیر خرداد ماه ۹۴ با پاسخ تشریحی

دفترچه سوالات دومین آزمون استخدامی فراگیر اسفند ماه ۹۴ با پاسخ تشریحی

دفترچه سوالات سومین آزمون استخدامی فراگیر آبان ماه ۹۵ با پاسخ تشریحی

دفترچه سوالات چهارمین آزمون استخدامی فراگیر شهریور ماه ۹۶ با پاسخ تشریحی

دفترچه سوالات پنجمین آزمون استخدامی فراگیر تیر ماه ۹۷ با پاسخ تشریحی

جزوات آزمون استخدامی تامین اجتماعی (جزوات بسیار کاربردی)

جزوه قوانین و مقررات مرتبط با سازمان تامین اجتماعی / شامل  تعاریف ، ارکان و تشکیلات ، منابع درآمد ، مقررات مالی ، حوادث و بیماری ، از کارافتادگی ، باز نشستگی و …

جزوه معرفی و آشنایی با سازمان تامین اجتماعی / شامل اساسنامه این سازمان ، ارکان سازمان تامین اجتماعی به همراه توضیحات هر کدام ، تشکیلات ، وظایف ، تعهدات و حمایت های سازمان تامین اجتماعی ، امور بیمه شدگان ، خدمات عمومی و رفاه و …

معرفی و آشنایی با سازمان تامین اجتماعی – ۹۲

معرفی و آشنایی با سازمان تامین اجتماعی – ۹۴

معرفی و آشنایی با سازمان تامین اجتماعی – ۹۵

معرفی و آشنایی با سازمان تامین اجتماعی – ۹۷

جزوه های دروس عمومی آزمون با تمامی مباحث / زبان و ادبیات فارسی ، احکام و معارف اسلامی ، مهارت های هفت گانه ICDL ، ریاضی و آمار مقدماتی ، هوش ، زبان انگلیسی عمومی که بسیار حائز اهمیت هستند جهت پاسخگویی به سوالات استخدامی این بخش.


کارشناس امور بیمه ای / آزمون ۱۴۰۱

مجموعه نمونه سوالات استخدامی کارشناس امور بیمه تامین اجتماعی می تواند بهترین انتخاب شما باشد که با کاربردی ترین سوالات مربوط به آزمون استخدامی کارشناس امور بیمه تامین اجتماعی در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد بطور صددرصد این سوالات با بهبود دانش و توان علمی شما متقاضیان همراه خود بود بنابراین این مجموعه منحصر بفرد را از دست ندهید و با مطالعه آن شاهد قبولی و استخدام خود در این شغل باشید.

دانلود سوالات استخدامی کارشناس امور بیمه تامین اجتماعی برای آزمون ۱۴۰۱

مجموعه استخدامی کارشناس امور بیمه تامین اجتماعی شامل تمامی منابع

تامین اجتماعی

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی