2022/02/18

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی کارشناس برنامه ریزی دستگاه های اجرایی (فراگیر نهم)

سوالات استخدامی کارشناس برنامه ریزی دستگاه های اجراییدر این بخش از وب سایت جهت کسب قبولی داوطلبان آزمون استخدامی فراگیر ۱۴۰۰ عنوان شغلی کارشناس برنامه ریزی یک مجموعه بسیار از نمونه سوالات تخصصی و عمومی استخدامی این شغل را تدارک دیده ایم که داوطلبان با انتخاب مجموعه سوالات استخدامی کارشناس برنامه ریزی دستگاه های اجرایی حتما دانش و توان آمادگی خود را چندین برابر خواهند نمود که هر منابع امتحانی که برای این آزمون نیاز است را در این محصول مشاهده خواهید کرد.

سوالات استخدامی کارشناس برنامه ریزی دستگاه های اجرایی را برای متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی فراگیر سال ۱۴۰۰ آماده کرده ایم که می گوییم این مجموعه کامل ترین مجموعه حال حاضر از نظر محتویات می باشد که تاپ سوال به صورت دقیق به یکایک مواد امتحانی چه تخصصی و چه عمومی پرداخته است که در این مجموعه کاربردی ترین سوالات را برای این آزمون مشاهده خواهید کرد که می تواند راهگشای شما داوطلبان آزمون امنابع امتحانی استخدامی دستگاه های اجرایی شغل کارشناس برنامه ریزی باشد انتخاب یک منبع مطالعاتی بسیار کامل می تواند در موفقیت آزمون تعیین کننده باشد تمام سعی خود را به همین علت به کار برده ایم مجموعه بسیار کامل را در اختیارتان قرار دهیم و با مطالعه آن بتوانید خود را به مرز بالایی از آمادگی رسانده و با کوله باری از دانش در آزمون شرکت نمایید.

تجربه آزمون فراگیر با مجموعه سوالات استخدامی کارشناس برنامه ریزی دستگاه های اجرایی

سوالات استخدامی دستگاه های اجرایی | بسته کامل برای مرحله ششم

منابع امتحانی آزمون استخدامی فراگیر کارشناس برنامه ریزی در دو بخش که سوالات آزمون براساس آنها مطرح می شود بسته مطالعاتی این وب سایت طبق این منابع طراحی گردیده اند که داوطلبان با در دست داشتن و مطالعه این نمونه سوالات مسیر راحتری برای استخدام خود دارند.

مواد تخصصی آزمون کارشناس برنامه ریزی : احتمال و کاربرد آن ، رگرسیون ، روش های نمونه گیری ، مفاهیم و روش های آماری

مواد عمومی آزمون کارشناس برنامه ریزی : زبان و ادبیات فارسی ، معارف اسلامی ، زبان انگلیسی عمومی ، فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL) ، ریاضی و آمار مقدماتی ، اطلاعات عمومی ، دانش اجتماعی و حقوق اساسی ، هوش و توانمندی های عمومی

سوالات استخدامی کارشناس برنامه ریزی دستگاه های اجرایی / بخش تخصصی

بخش تخصصی شغل کارشناس برنامه ریزی را بصورت کامل و سوالاتی استاندارد تدارک دیده ایم که نیاز داوطلبان در بخش منابع تخصصی آزمون استخدامی کارشناس برنامه ریزی را مرتفع سازیم که برای آزمون فراگیر سال ۱۴۰۰ آپدیت شده است.

۱۳۵ عدد سوال تخصصی آمار و احتمال کاربردی + پاسخ نامه

۲۱۰ عدد سوال تخصصی رگرسیون + پاسخ نامه

۱۰۰ عدد سوال تخصصی روش های نمونه گیری + پاسخ نامه

۱۵۰ عدد سوال تخصصی مفاهیم و روش های آماری + پاسخ نامه

سوالات استخدامی کارشناس برنامه ریزی دستگاه های اجرایی / بخش عمومی

اگر داوطلبان به مطالعه تمامی سوالات این بسته بپردازند امکان ندارد نتوانند با درصد بالا به سوالات بخش عمومی آزمون دستگاه های اجرایی شغل کارشناس برنامه ریزی پاسخگو باشند ای بسته از آزمون های استخدامی دولتی و خصوصی کشور استخراج شده است.

سوالات عمومی استخدامی زبان و ادبیات فارسی (۵۴۴ عدد + پاسخنامه)

سوالات عمومی استخدامی معارف اسلامی (۵۲۶ عدد + پاسخنامه)

سوالات عمومی استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی (۶۴۸ عدد + پاسخنامه)

سوالات عمومی استخدامی زبان انگلیسی عمومی (۴۸۵ عدد + پاسخنامه)

سوالات عمومی استخدامی فناوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه کامپیوتر) (۵۷۷ عدد + پاسخنامه)

سوالات عمومی استخدامی اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی (۳۲۵ عدد + پاسخنامه)

سوالات عمومی استخدامی هوش و استعداد شغلی (۵۳۸ عدد + پاسخنامه)

سوالات استخدامی کارشناس برنامه ریزی دستگاه های اجرایی / بخش دفترچه ها و جزوات

ابتدا به بخش جزوات این بسته می پردازیم که مربوط می شود به منابع عمومی آزمون که توسط تاپ سوال این جزوات آموزشی و استخدامی طراحی شده اند دروسی چون زبان و ادبیات فارسی ، احکام و معارف اسلامی ، مهارت های هفت گانه کامپیوتر ، آمار و ریاضیات ، زبان انگلیسی عمومی را شامل می شود و مطالعه آنها خیلی راهگشا این ازمون پررقابت خواهد بود.

و اما دفترچه ها که در این بخش برای شما داوطلبان تعداد ۶ اصل دفترچه سوالات آزمون های فراگیر سالهای ۹۴ تا ۹۹ را با پاسخنامه تشریحی در نظر گرفته ایم که نمونه سوالات و جزوات در کنار یکدیگر یک جنبه فوق آموزشی را برای داوطلبان مهیا می سازد که هر شرکت کننده ای خواهان دریافت آن خواهد بود.

مفتخریم از اینکه خدمت شما خوبان کاملترین مجموعه سوالات استخدامی کارشناس برنامه ریزی دستگاه های اجرایی را ارائه کرده ایم و مطمئن باشید منبع سوالات جزوات خوبی را انتخاب نموده اید که با این موارد از دیگر داوطلبان حتما سبقت خواهید گرفت و امیدواریم با دریافت و مطالعه آن قبولی و استخدام خود را در شغل کارشناس بررنامه ریزی دستگاه اجرایی مربوطه تضمین نمایید. تاپ سوال کیفیت کار را اعتبار خود می داند از خیال با کیفیت و خوانا بودن سوالات آسوده خاطر باشید.

کاملترین مجموعه سوالات استخدامی کارشناس برنامه ریزی دستگاه های اجرایی برای ششمین آزمون

تجربه یک منبع کامل محتویاتی راهی برای کسب موفقیت

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی