2019/02/13

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی کارشناس پرستاری تامین اجتماعی (ویژه آزمون سال ۹۸)

سوالات استخدامی پرستاریاین نوشتار وب سایت تاپ سوال به معرفی منابع مطالعاتی یکی از عناوین شغلی پرطرفدار آزمون استخدامی تامین اجتماعی می پردازد که در چند آزمون اخیر پذیرش های زیادی داشته است. این رده شغلی که کارشناس پرستاری نام دارد برای داوطلبان آن یکی از جامع ترین و کامل ترین مجموعه سوالات استخدامی کارشناس پرستاری تامین اجتماعی را منتشر نموده ایم و در آزمون های قبل استقبال خوبی از این منبع شده و تصمیم گرفتیم با یک بازنگری و رصد دقیق، منابع آزمون استخدامی کارشناس پرستاری را برای آزمون سال ۱۳۹۸ برزورسانی نماییم تا این مجموعه که از نیازهای هر داوطلب آزمون کارشناس پرستاری به حساب می آید قبولی را ۱۰۰% نماید.

منابع تخصصی و عمومی که برای آزمون استخدامی کارشناس پرستاری توسط تیم تاپ سوال عرضه شده است از بررسی آزمون های اخیر همین عنوان شغلی استخراج گردیده که با مطالعه آنها می توانید قدرتمندتر از هر شرکت کننده ای در آزمون استخدامی تامین اجتماعی عنوان کارشناس پرستاری ظاهر شوید چون که این درسنامه ها و سوالات کارشناس پرستاری با هدف بهبود دانش و توان مهارتی شما داوطلبان آپدیت گردیده است که این نکته را هم به شما داوطلبان آزمون پیش رو عرض نماییم در بازنگری بسته سوالات کارشناس پرستاری از راهکارها و تجربیات قبول شدگان دوره های قبل آزمون هم بهره برده ایم تا شما داوطلبان یک انتخاب مطمئن و هدفمند برای آزمون پرستاری سازمان تامین اجتماعی داشته باشید.

بسته کامل سوالات استخدامی کارشناس پرستاری تامین اجتماعی برای آزمون سال ۹۸

قبولی ۱۰۰% با مطالعه پرمحتواترین منابع استخدامی کارشناس پرستاری کشور

تاپ سوال بعنوان مرجع ارائه کننده بسته های مطالعاتی آزمون های استخدامی کشور همیشه معتقد است داوطلبان باید منابعی استاندارد و کارساز را تجربه نمایند تا برای یک رقابت علمی به حداکثر آمادگی دست پیدا کنند و این انتخاب منابع، نقشی بسیار مهم در هموارسازی مسیر استخدامی دارد. تاپ سوال با فعالیت و تلاش های مثال زدنی در اکثر آزمون های استخدامی به داوطلبان خدمت رسانی نموده و با هدف حذف دغدغه های داوطلبان در بخش منابع مطالعاتی همراهی همیشگی بوده است. تجربه این حوزه کاری تاپ سوال و داوطلبان موفق در تدارک کاملترین بسته نمونه سوالات استخدامی کارشناس پرستاری نقش پررنگی دارد و منابع لحاظ شده این بسته دربردارنده مهم ترین سوالات پرستاری کشور می باشد که دریافت کنندگان خود را بیشتر از هر کسی به استخدام نزدیک تر می نماید و با این نگرش مجموعه را برای آزمون های جدید بازبینی نمودیم تا یک نتیجه موفق حاصل تلاش داوطلبان باشد.

دانش افزون ترین منابع آزمون پرستاری را با تاپ سوال تجربه نمایید

منابع تخصصی کارشناس پرستاری : پرستاری داخلی و جراحی ۱ تا ۴ ، مراقبت های ویژه ، روان پرستاری ، کودکان ، بهداشت جامعه ، مادران و نوزادان

منابع عمومی کارشناس پرستاری : ریاضیات و آمار مقدماتی ، زبان انگلیسی عمومی ، زبان و ادبیات فارسی ، فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL) ، معارف اسلامی ، اطلاعات عمومی ، استعداد و هوش

مجموعه سوالات کارشناس پرستاری را در حالت کلی خدمت شما داوطلبان معرفی نمودیم و بعد از اعلام منابع امتحانی سوالات استخدامی تامین اجتماعی بخش های عمومی و تخصصی پرستاری توجه شما را به تشریح دقیق ریزمحتویات این بسته فوق کامل جلب می نماییم.

سوالات استخدامی کارشناس پرستاری تامین اجتماعی / بخش تخصصی

۱۶۶ سوال تخصصی پرستاری داخلی و جراحی ۱ تا ۴ + پاسخ نامه

۱۵۰ سوال تخصصی مراقبت های ویژه + پاسخ نامه

۸۰ سوال تخصصی روان پرستاری + پاسخ نامه

۷۰ سوال تخصصی کودکان + پاسخ نامه

۹۰ سوال تخصصی بهداشت جامعه + پاسخ نامه

۷۰ سوال تخصصی مادران و نوزادان + پاسخ نامه

این سوالات تخصصی استخدامی کارشناس پرستاری حاصل ارزیابی و رصد آزمون های استخدامی پرستاری چند دوره اخیر کشور می باشد که بسته ای بسیار پرمخاطب و پردریافت در بین محصولات تاپ سوال است و انتخابی ارزشمند برای آزمون های سال ۹۸  پرستاری به حساب می آید.

سوالات استخدامی کارشناس پرستاری تامین اجتماعی / بخش عمومی

نمونه سوالات عمومی معارف اسلامی / ۲۰۰ عدد

نمونه سوالات عمومی زبان و ادبیات فارسی / ۳۴۵ عدد

نمونه سوالات عمومی فناوری اطلاعات / ۲۷۵ عدد

نمونه سوالات عمومی ریاضیات و آمار مقدماتی / ۲۹۸ عدد

نمونه سوالات عمومی زبان انگلیسی عمومی / ۲۸۵ عدد

نمونه سوالات عمومی اطلاعات عمومی / ۳۲۵ عدد

نمونه سوالات عمومی استعداد و هوش / ۲۰۰ عدد

بسته بسیار خوبی را برای بخش عمومی آزمون کارشناس پرستاری با پاسخنامه می توانید تجربه نمایید که حاوی پرتکرارترین نمونه سوالات عمومی آزمون های استخدامی تامین اجتماعی و دیگر آزمون های دولتی کشور که در چند سال اخیر شاهد آنها بوده ایم.

سوالات استخدامی کارشناس پرستاری تامین اجتماعی / بخش دفترچه ها

دفترچه سوالات آزمون کارشناس پرستاری (سال های ۹۳ و ۹۴ + پاسخنامه)

دفترچه سوالات ۵ دوره از آزمون های فراگیر دولتی (۹۴ تا ۹۷ با پاسخنامه تشریحی)

در این بسته می توانید با اصل سوالات عمومی آزمون های استخدامی کارشناس پرستاری و آزمون های دولتی کشور آشنا شوید که خود یک منبع آموزشی کامل به جهت آشنا شدن با سوالاتی استاندارد و درک مفاهیم بیشتر از منابع عمومی به حساب می آیند.

درسنامه های مورد نیاز برای آزمون استخدامی کارشناس پرستاری

۱۳۶ صفحه درسنامه استخدامی زبان و ادبیات فارسی

۵۲ صفحه درسنامه استخدامی احکام و معارف اسلامی

۲۴۷ صفحه درسنامه استخدامی مهارت های هفت گانه ICDL

۱۴۱ صفحه درسنامه استخدامی آمار و ریاضیات

۱۴۰ صفحه درسنامه استخدامی زبان انگلیسی

جزوه قوانین و مقررات مرتبط با سازمان تامین اجتماعی (تعاریف، ارکان و تشکیلات، منابع درآمد، مقررات مالی، حوادث و بیماری، از کارافتادگی، باز نشستگی)

جزوه معرفی و آشنایی با سازمان تامین اجتماعی (اساسنامه این سازمان، ارکان سازمان تامین اجتماعی به همراه توضیحات هر کدام، امور بیمه شدگان، تشکیلات، وظایف، تعهدات و حمایت های سازمان تامین اجتماعی، خدمات عمومی و رفاه و …)

جزوات و درسنامه هایی با کیفیت آموزشی لازم که برای گردآوری هر کدام از درسنامه های منابع عمومی سعی نمودیم آزمون های اخیر کارشناس پرستاری و دیگر عناوین شغلی تامین اجتماعی را تجزیه و تحلیل دقیقی داشته باشیم تا نقاط سوال خیر رصد شود و نکات مرتبط آموزشی را تحت عنوان درسنامه های معرفی شده ارائه داده ایم که منبع بسیار خوبی برای ارتقاء سطح علمی شما داوطلبان در دروس اعلامی می باشد.


سوالات تخصصی + سوالات عمومی + دفترچه های ادوار قبل + درسنامه ها + پاسخنامه

مجموعه سوالات استخدامی کارشناس پرستاری برای آزمون های سال ۹۸ آپدیت گردیده است تا عنوان کامل ترین منابع مطالعاتی رشته شغلی پرستاری را در کشور ثبت نماید البته که نام تاپ سوال همیشه در پیشگامان وبگاه های عرضه محصولات کمک آموزشی آزمون های استخدامی و درصدد بهبود و ارتقاء همیشگی بسته های مطالعاتی خود بوده است. منابعی که برای نمونه سوالات تخصصی رشته پرستاری در نظر گرفته شده اند بدون کم و کاستی که می توانید دفترچه راهنمای آزمون های اخیر شغل پرستار را هم مشاهده بفرمایید انتخاب گردیدند تا استاندارترین سوالات تخصصی پرستاری را تجربه نمایید.

همانطور که ملاحضه فرموده اید علاوه بر دو بخش عمومی و تخصصی آزمون کارشناس پرستاری، منابع دانش افزون دیگری هم که می تواند در نتیجه آزمون به کمک هر داوطلبی بیایند در نظر گرفته ایم و دیگر نیازی نمی بینیم داوطلبان به سراغ منابعی دیگر بروند البته که مراجعه به تحصیلات دانشگاهی خود نیز امری مناسب می باشد و باید توان علمی و مهارتی خود را برای یک چنین آزمون های پررقابتی بیفزایند.

این اطمینان را به تمام شما مخاطبان این نوشتار می دهیم که در بسته نمونه سوالات استخدامی پرستاری چیزی از قلم نیفتاده و سعی نمودیم منابع بیشتر از چیزی که انتظارش می رود جمع آوری نماییم و منابع استخدامی رشته پرستاری وب سایت تخصصی تاپ سوال حتما همانند دوره های قبل داوطلبان را با میزان تسلط و آمادگی لازم جهت کسب قبولی و موفقیت هدایت می نماید و داوطلبان یک مسیر هموار شده را تجربه خواهند نمود.

بسته سوالات استخدامی کارشناس پرستاری تامین اجتماعی دربردارنده تمام منابع امتحانی

قبولی آزمون ۹۸ با دانلود جامع ترین درسنامه ها و سوالات کارشناس پرستاری

سازمان تامین اجتماعی

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی