2019/04/10

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی کمیته امداد امام خمینی (منبعی برای آزمون کمیته امداد)

سوالات استخدامی کمیته امداد امام خمینیعرض ادب به داوطلبان آزمون استخدامی کمیته امداد امام خمینی (ره) که در این بخش از وب سایت به معرفی منبع مطالعاتی آزمون کمیته امداد پرداخته می شود که حاوی بسته هایی جهت بهبود تسلط آزمون شما داوطلبان می باشد. منابع در نظر گرفته شده در بسته سوالات استخدامی کمیته امداد امام خمینی حتما برای هر داوطلبی نتیجه بخش خواهد بود که دربردارنده نمونه سوالاتی بسیار ارزشمند دوره های اخیر است و و یکی از بهترین انتخاب ها از نظر منابع استخدامی کمیته امداد امام خمینی در کشور محسوب می شود.

در تدارک منابع مطالعاتی هر سازمان و ارگانی ابتدا آزمون های دوره های قبل آن رصد می شود تا اصل نمونه سوالات استخدامی و منابع طرح سوال شناخته شوند و بسته های مطالعاتی خود را بر مبنا این بررسی ها تولید می نماییم که در این بخش شاهد نمونه سوالات استخدامی کمیته امداد امام خمینی هستید و می توانید با استفاده از آن بهره کافی را از نمونه سوالات عمومی دروس هفت گانه، ۵ دوره از آزمون های فراگیر و درسنامه های منابع عمومی به جهت آشنایی کامل به این منابع ببرید و با دانش کافی به سراغ آزمون استخدامی کمیته امداد می توانید بروید.

بسته کامل سوالات استخدامی کمیته امداد امام خمینی در تاپ سوال

کمیته امداد امام خمینی (ره)
کمیته امداد در اسفند ماه سال ۱۳۵۷ به دستور بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران تاسیس گردیده و مهم ترین هدفی که دنبال می کند خودکفا کردن مستضعفان و محرومان کشور می باشد. کمیته امداد، نهادی انقلابی و از موسسات عام المنفعه کشور است و در بیشتر نقاط کشور و حتی خارج از کشور شعبه دارد و این نهاد خدمات رسانی های بسیار زیادی به مددجویان کشورمان دارد.

بخش عمومی سوالات استخدامی کمیته امداد امام خمینی با پاسخنامه

آزمون های استخدامی چون کمیته امداد امام خمینی با ارائه سوالات این بخش نیروهای مورد نظر خود را پذیرش می نمایند که داوطلبان می بایست با دانش و تسلط کافی بر این منابع امتحانی به پاسخگویی خود بهبود ببخشند، تاپ سوال با ارائه این بسته که مهم ترین و پرتکرارترین نمونه سوالات ۱۰ سال اخیر آزمون های استخدامی کشور را شامل می شود مرتفع کننده هر گونه کم و کاستی شما داوطلبان آزمون کمیته امداد این بخش می باشد.

۵۴۰ نمونه سوال عمومی زبان و ادبیات فارسی

۵۲۲ نمونه سوال عمومی احکام و معارف اسلامی

۶۴۳ نمونه سوال عمومی ریاضی و آمار مقدماتی

۵۶۸ نمونه سوال عمومی فناوری اطلاعات و مهارت های کامپیوتر

۴۸۰ نمونه سوال عمومی زبان انگلیسی عمومی

۳۲۲ نمونه سوال عمومی اطلاعات اجتماعی و عمومی

۵۳۳ نمونه سوال عمومی هوش و استعداد شغلی

دفترچه سوالات فراگیر ۵ دوره برای آزمون استخدامی کمیته امداد

دفترچه سوالاتی استاندارد که در بردارنده سوالات عمومی ۵ دوره از آزمون های فراگیر می باشد که با تایپ زیبا و خوانا تیم تاپ سوال برای آزمون استخدامی کمیته امداد امام خمینی عرضه شده و یقین داریم مطالعه این سوالات پرکاریرد می تواند آمادگی شما را کامل تر از همیشه نماید و اگر می خواهید با نحوه آزمون دولتی کشور که برای جذب افراد مستعد در قالب دستگاه های اجرایی برگزار می گردند آشنا شوید حتما این بسته را تجربه داشته باشید.

اصل سوالات مرحله اول فراگیر / خرداد ۹۴ با پاسخنامه تشریحی

اصل سوالات مرحله دوم فراگیر / اسفند ۹۴ با پاسخنامه تشریحی

اصل سوالات مرحله سوم فراگیر / آبان ۹۵ با پاسخنامه تشریحی

اصل سوالات مرحله چهارم فراگیر / شهریور ۹۶ با پاسخنامه تشریحی

اصل سوالات مرحله پنجم فراگیر / تیر ۹۷ با پاسخنامه تشریحی

جزوات عمومی جهت پاسخگویی تضمینی آزمون استخدامی کمیته امداد

جزوات منابع عمومی ارائه شده توسط تاپ سوال بصورت تضمینی به داوطلبان پیشنهاد می گردد که توانسته ایم با شناسایی نکات لازم آزمون کمیته امداد و منابع طرح سوالات بخش عمومی راهکارها را در قالب درسنامه هایی دانش افزون منتشر نماییم که حتما پاسخگویی کاملی با این درسنامه ها خواهید داشت.

۱۳۵ صفحه درسنامه زبان و ادبیات فارسی

۵۱ صفحه درسنامه احکام و معارف اسلامی

۱۴۱ صفحه درسنامه ریاضی و آمار مقدماتی

۲۵۰ صفحه درسنامه مهارت های هفت گانه کامپیوتر

۱۴۰ صفحه درسنامه زبان انگلیسی عمومی

تاپ سوال همیشه درصدد ارائه بهینه ترین و مطلوب ترین بسته های کمک آموزشی آزمون های استخدامی بوده و به حول قوه الهی در این چند سال فعالیت به این نقطه نظر دست یافته ایم و در آزمون های بسیار زیادی شرکت داشته ایم. این صفحه از سایت را به عرضه سوالات استخدامی کمیته امداد امام خمینی اختصا دادیم تا داوطلبان این آزمون بتواند کاملترین منبع مطالعاتی حال حاضر کشور را تجربه نمایند و به استخدام خود در کمیته امداد قوت ببخشند.

جامع ترین جزوات و سوالات استخدامی کمیته امداد امام خمینی را با تاپ سوال تجربه نمایید

نمونه سوالات کمیته امداد منبعی برای موفقیت شما داوطلبان

کمیته امداد امام خمینی (ره)

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی