2022/08/10

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی کارشناس فناوری اطلاعات تامین اجتماعی (۱۴۰۱)

با سلام و درود فراوان به داوطلبان آزمون های استخدامی به خصوص داوطلبان آزمون تامین اجتماعی سال ۱۴۰۱ که همیشه این آزمون شرکت کنندگان زیادی را به خود دیده است و برای داوطلبان عنوان شغلی کارشناس فناوری اطلاعات منبعی را تدارک دیده ایم که هر گونه نیاز مطالعاتی داوطلب را در این زمینه مرتفع می سازد یعنی مجموعه سوالات استخدامی کارشناس فناوری اطلاعات تامین اجتماعی تمامی منابع امتحانی مورد نیاز را به همراه دارد. منابع تخصصی و عمومی آزمون استخدامی کارشناس فناوری اطلاعات در این مجموعه بکار رفته است.

برای آزمون پیش رو می توانید از این محصول بعنوان یک منبع کامل و بسیار تاثیر گذار استفاده نمایید تا با سوالات این آزمونها از قبل آشنا شده و قبولی خود در آزمون را نسبت به دیگر داوطلبان افزایش دهید. همیشه سعی شده مجموعه خوانا، با کیفیت و دسته بندی شده و مفید در اختیار داوطلبان قرار گیرد که مجموعه نمونه سوال استخدامی کارشناس فناوری اطلاعات تامین اجتماعی از همین دسته موارد می باشد. همه کسانی که متقاضی شرکت در آزمون استخدامی تامین اجتماعی شغل کارشناس فناوری اطلاعات می باشند و می خواهند شاهد قبولی و استخدام خود باشند توصیه می شود که این مجموعه را حتما مطالعه داشته باشند.

سوالات استخدامی کارشناس فناوری اطلاعات تامین اجتماعی / آزمون ۱۴۰۱

منابع استخدامی کارشناس فناوری اطلاعات تامین اجتماعی – بخش های آزمون

منابع تخصصی کارشناس فناوری اطلاعات : سیستم های عامل ، ساختمان داده ها و الگوریتم ها ، پایگاه داده ها ، مهندسی نرم افزار ، شبکه های کامپیوتر ، امنیت شبکه های کامپیوتری

منابع عمومی کارشناس فناوری اطلاعات : ریاضیات و آمار مقدماتی ، فناوری اطلاعات (مهارت های هفت گانه ICDL) ، استعداد و هوش ، زبان انگلیسی عمومی ، زبان و ادبیات فارسی ، معارف اسلامی ، اطلاعات عمومی

منابع عمومی و تخصصی آزمون استخدامی کارشناس فناوری اطلاعات تامین اجتماعی را نام بردیم و مجموعه نمونه سوالات استخدامی تامین اجتماعی این رشته هم بر اساس همین منابع اعلام شده بروز گردیده است. در ادامه بخش های مطالعاتی ارائه شده این مجموعه توضیح داده می شوند.

سوالات استخدامی کارشناس فناوری اطلاعات تامین اجتماعی (تخصصی)

مجموعه تخصصی استخدامی کارشناس فناوری اطلاعات آزمون سال ۱۴۰۱ تامین اجتماعی با پاسخنامه خدمت داوطلبان ارائه شده است. منابع تخصصی آزمون امسال را با این مجموعه دقیق، می توانید تجربه داشته باشید و جهت قبولی آزمون آماده شوید. هر آزمون استخدامی در رابطه با کارشناس فناوری اطلاعات تامین اجتماعی در طی سال های اخیر برگزار گردید بررسی کامل و جامع شده است و شما داوطلبان آزمون ۱۴۰۱ در حال مشاهده آن هستید.

۲۲۵ سوال تخصصی سیستم های عامل

۲۵۰ سوال تخصصی ساختمان داده ها

۲۲۳ سوال تخصصی الگوریتم ها

۱۸۰ سوال تخصصی پایگاه داده ها

۲۰۵ سوال تخصصی مهندسی نرم افزار

۲۳۰ سوال تخصصی شبکه های کامپیوتری

۱۸۰ سوال تخصصی امنیت شبکه های کامپیوتری

سوالات استخدامی کارشناس فناوری اطلاعات تامین اجتماعی (عمومی)

همانند بخش تخصصی برای بخش عمومی هم کاملترین منبع را با پاسخنامه در نظر گرفته ایم تا داوطلبان آزمون استخدامی کارشناس فناوری اطلاعات تامین اجتماعی با انواع نمونه سوال عمومی سال های اخیر آشنا شوند. بخش عمومی همیشه از بخش های بسیار مهم هر آزمون استخدامی به شمار می رود و برای آزمون استخدامی کارشناس فناوری اطلاعات تامین اجتماعی هم به همین شکل است.

۴۸۳ سوال عمومی زبان انگلیسی عمومی

۵۴۶ سوال عمومی زبان و ادبیات فارسی

۴۸۳ سوال عمومی استعداد و هوش

۵۴۷ سوال عمومی فناوری اطلاعات (ICDL)

۵۰۴ سوال عمومی معارف اسلامی

۶۳۵ سوال عمومی ریاضیات و آمار مقدماتی

۳۲۵ سوال عمومی اطلاعات عمومی

منابع آزمون کارشناس فناوری اطلاعات تامین اجتماعی (جزوات)

جزوه فوق کامل معرفی و آشنایی با سازمان تامین اجتماعی مرتبط با موضوعاتی از قبیل اساسنامه این سازمان ، ارکان سازمان تامین اجتماعی به همراه توضیحات هر کدام ، تشکیلات ، وظایف ، تعهدات و حمایت های سازمان تامین اجتماعی ، امور بیمه شدگان ، خدمات عمومی و رفاه و …

جزوه کامل قوانین و مقررات مرتبط با سازمان تامین اجتماعی که در آن از مباحث همچون تعاریف ، ارکان و تشکیلات ، منابع درآمد ، مقررات مالی ، حوادث و بیماری ، از کارافتادگی ، باز نشستگی و … صحبت می شود و برای آزمون پیش رو بسیار دانش افزون است.

جزوات کامل منابع بخش عمومی آزمون که عبارتند از زبان و ادبیات فارسی ، احکام و معارف اسلامی ، مهارت های هفت گانه ICDL ، آمار و ریاضیات ، زبان انگلیسی عمومی و هوش

سوالات آزمون کارشناس فناوری اطلاعات تامین اجتماعی (دفترچه)

سوالات عمومی آزمون استخدامی تامین اجتماعی با پاسخ برگزار شده در سال ۹۳

سوالات عمومی آزمون استخدامی تامین اجتماعی با پاسخ برگزار شده در سال ۹۴

دفترچه سوالات اولین آزمون فراگیر با پاسخ تشریحی – خرداد ماه سال ۹۴

دفترچه سوالات دومین آزمون فراگیر با پاسخ تشریحی – اسفند ماه سال ۹۴

دفترچه سوالات سومین آزمون فراگیر با پاسخ تشریحی – آبان ماه سال ۹۵

دفترچه سوالات چهارمین آزمون فراگیر با پاسخ تشریحی – شهریور ماه سال ۹۶

دفترچه سوالات پنجمین آزمون فراگیر با پاسخ تشریحی – تیر ماه سال ۹۷


آزمون تامین اجتماعی سال ۱۴۰۱

برای شما داوطلبان کاملترین مجموعه سوالات استخدامی کارشناس فناوری اطلاعات تامین اجتماعی را ارائه کرده ایم و مطمئن باشید منبع مطالعاتی خوبی را انتخاب نموده اید. مجموعه ارائه شده حاوی تمامی منابع تخصصی و عمومی آزمون است و برای شما داوطلبان می تواند در موفقیت آزمون تاثیر گذار باشد که امیدواریم با دریافت آن به قبولی و استخدام خود را در سازمان تامین اجتماعی عنوان شغلی کارشناس فناوری اطلاعات دست یابید.

دانلود سوالات استخدامی کارشناس فناوری اطلاعات تامین اجتماعی (عمومی و تخصصی)

منابع آزمون استخدامی کارشناس فناوری اطلاعات تامین اجتماعی ۱۴۰۱

تامین اجتماعی

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی