2019/04/04

امتیاز : / 5. رای :

سوالات استخدامی دیوان محاسبات کشور (کاملترین منبع آزمون سال ۹۸)

تاپ سوال در تدارک بسته های مطالعاتی نهادهای کشور همیشه تلاش داشته تا داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون های استخدامی آنها کاملترین منابع را مورد مطالعه قرار دهند که در این صفحه یکی از جامع ترین بسته سوالات استخدامی دیوان محاسبات کشور را برای داوطلبان آن ارائه نموده ایم. آزمون های استخدامی دیوان محاسبات کشور که در سال های اخیر هم شاهد آن بوده ایم با استقبال خوبی روبرو شده اند که برای آزمون های جدید این سازمان تصمیم گرفتیم منابع استخدامی دیوان محاسبات که تولید نموده بودیم را بازبینی نماییم تا منابعی جدیدتر را به این بسته مطالعاتی بیفزاییم.

سوالات استخدامی دیوان محاسبات کشور تاپ سوال حاوی مهم ترین نمونه سوالات عمومی اخیر آزمون های استخدامی، اصل دفترچه های فراگیر، درسنامه های آموزشی منابع عمومی و بسته عقیدتی سیاسی می باشد که داوطلبان می توانند با تکیه بر این منابع استخدامی، میزان آمادگی خود را افزایش دهند تا یک رقابت قدرتمند را با دیگر داوطلبان داشته باشند. تاپ سوال همیشه تلاش داشته که منابعی کارآمد و دانش افزون را به داوطلبان پیشنهاد دهد و تحقق آن طی این همه سال فعالیت در زمینه تولید بسته های کمک آموزشی استخدامی صورت گرفته و بسته نمونه سوالات استخدامی دیوان محاسبات کشور همه حاصل این نگرش می باشد که امیدواریم آپدیت این محصول نتیجه های درخشانی را برای دریافت کنندگانش رقم بزند.

ارائه کاملترین بسته سوالات استخدامی دیوان محاسبات کشور توسط تاپ سوال

تجربه قبولی آزمون ۹۸ با نمونه سوالات آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور

اگر بخواهیم عرض مختصری در مورد دیوان محاسبات کشور داشته باشیم اینکه این سازمان به مجلس شورای اسلامی مربوط می شود که در موضوعات مالی و اداری فعال می باشد. دیوان محاسبات کشور تمامی فرآیندهای مالی را کنترل می نماید و همین طور تمامی دستگاه هایی که از بودجه کشور استفاده می نمایند، حسابرسی آن برعهده این سازمان است. دیوان محاسبات در تمامی مراکز استان های کشور مستقر می باشد.

مجموعه جزوات و سوالات استخدامی دیوان محاسبات کشور شامل موارد زیر می باشد که داوطلبان آزمون استخدامی سال ۹۸ (آذرماه) می توانند نهایت بهره را از این بسته از آن خود نمایند و با یک آمادگی کامل به این رقابت علمی استخدامی بپردازند، با تشریح این بسته با ما همراه باشید.

سوالات استخدامی دیوان محاسبات کشور / نمونه سوالات عمومی

برای داوطلبان آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور یکی از کاملترین بسته مطالعاتی را برای بخش عمومی تدارک دیده ایم که دربردارنده بیشترین نمونه سوالات با پاسخنامه از لحاظ پرتکراری می باشد که حتما با مطالعه این بسته به دانش لازم منابع عمومی دست خواهید یافت.

۵۴۵ نمونه سوال زبان و ادبیات فارسی و آیین نگارش

۵۲۴ نمونه سوال معارف اسلامی

۵۷۸ نمونه سوال فناوری اطلاعات (مهارت های هفتگانه ICDL)

۶۴۷ نمونه سوال ریاضی و آمار مقدماتی

۴۸۳ نمونه سوال زبان انگلیسی عمومی

۳۲۴ نمونه سوال اطلاعات عمومی

۵۳۶ نمونه سوال هوش و توانمندی های عمومی

سوالات استخدامی دیوان محاسبات کشور / دفترچه های استخدامی

دفترچه سوالات عمومی آزمون های فراگیر طی ۵ دوره که آزمون دیوان محاسبات هم در سال ۹۴ یکی از این دستگاه های برگزار کننده بوده است که تمامی سولات این دفترچه های با ارزش را با پاسخنامه تشریحی ارائه نمودیم که همه سوالات و پاسخنامه ها بصورت تایپ تیم تولید محتوا تاپ سوال می باشند، این دفترچه ها دروس هفتگانه عمومی را شامل می گردند.

دفترچه سوالات آزمون اول فراگیر دولتی / خرداد سال ۹۴

دفترچه سوالات آزمون دوم فراگیر دولتی / اسفند سال ۹۴

دفترچه سوالات آزمون سوم فراگیر دولتی / آبان سال ۹۵

دفترچه سوالات آزمون چهارم فراگیر دولتی / شهریور سال ۹۶

دفترچه سوالات آزمون پنجم فراگیر دولتی / تیر سال ۹۷

دفترچه سوالات استخدامی دیوان محاسبات و درسنامه های ویژه

آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور که در سال ۱۳۹۴ برگزار گردید و از نظر منابع عمومی یکسان با آزمون سال ۹۸ می باشد را با بخش قبلی خدمت شما داوطلبان آزمون پیش رو دیوان ارائه نمودیم و همین طور یک درسنامه آموزشی که شما را با جزئیات قوانین دیوان محاسبات کشور آشنا می نماید که برای آزمون جدید بسیار حائز اهمیت و کارساز می باشد و به همه داوطلبان مطالعه این بخش را توصیه می نماییم.

درسنامه های استخدامی دیوان محاسبات کشور / ویژه ۹۸

علاوه بر سوالات استخدامی دیوان محاسبات کشور این بخش مطالعاتی را در نظر گرفته ایم که در رشد آمادگی و سطح علمی داوطلبان مفید خواهد بود چونکه تمامی این درسنامه ها از رصد های تیم تاپ سوال طی آزمون های اخیر مهم استخدامی کشور حاصل گردیده اند.

درسنامه استخدامی زبان و ادبیات فارسی

درسنامه استخدامی احکام و معارف اسلامی

درسنامه استخدامی زبان انگلیسی عمومی

درسنامه استخدامی فناوری اطلاعات

درسنامه استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی

سوالات استخدامی دیوان محاسبات کشور / بسته عقیدتی سیاسی

بیش از ۲۰۰۰ نمونه سوال عقیدتی، اطلاعات سیاسی، اجتماعی و مبانی قانونی به همراه پاسخنامه

درسنامه کامل عقیدتی سیاسی با مباحث بسیار مهمی چون عقیدتی سیاسی ولایت فقیه ، شورای نگهبان ، مراجع تقلید ، مجلس خبرگان ، احکام ، نماز ، روزه ، اختلاف نظر بین ولایت فقیه و مرجع تقلید ، احکام جعاله ، فروع دین ، زکات و کتاب شناسی اسلام ، شناخت مسائل روز و …


منابع آزمون دیوان محاسبات

بخش های مطالعاتی بسته سوالات استخدامی دیوان محاسبات کشور تاپ سوال بدین شرح بوده است و همانطور که ملاحضه فرمودید هر منابعی را به بهترین شکل ممکن عرضه نموده ایم تا شرکت کنندگان آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور بتوانند آمادگی لازم را با کاملترین منابع کسب نمایند. دفترچه آزمون دیوان محاسبات هم در این مجموعه گنجاندیم تا تجربه خوبی برای داوطلبان از مجموعه سوالات استخدامی دیوان محاسبات کشور رقم بخورد و حتما منابع آزمون دیوان محاسبات تدارک دیده شده ارمغان آور بهترین نتیجه برای هر داوطلبی خواهد بود.

تاپ سوال بعنوان یکی از تخصصی ترین وبگاه های کشور همیشه رشد و ارتقاء منابع استخدامی را مدنظر داشته و سعی می نماید مخاطبان خود را همیشه راضی نگه دارد چون که تاپ سوال این موضوع را از اولویت های فعالیت خود می داند و به نوعی اعتبار، انشالله که بسته سوالات دیوان محاسبات کشور یک خروجی رضایت بخشی را برای در پی داشته باشد و به هدف خود که استخدام در دیوان محاسبات کشور است دست یابند.

مجموعه سوالات استخدامی دیوان محاسبات کشور حاوی منابعی بسیار کاربردی

کسب آمادگی آزمون استخدامی دیوان محاسبات کشور با منابع تاپ سوال


در جدول زیر داوطلبان می توانند به سوالات تخصصی استخدامی آزمون دیوان محاسبات دسترسی پیدا نمایند که از طریق لینک های معرفی شده رشته مربوطه می توانند به صفحه مورد نظر خود هدایت شوند و در برخی دانلود رایگان هم می توانند داشته باشند که تاپ سوال آنها را انتشار داده است.

دیوان محاسبات کشور

اطلاع از آخرین اخبار استخدامی ، محصولات آموزشی و ...
کانال تلگرام تاپ سوال
دیگر بسته های آموزشی